شاگردان استیلی راهی اندونزی شدند

ساعت 18:50 دو شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸

اعضای تیم فوتبال امید ایران برای برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم امید اندونزی، راهی این کشور شدند.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شاگردان حمید استیلی یکشنبه شب راهی قطر شدند تا از طریق دوحه، به بالی در اندونزی سفر کنند. کاروان تیم امید امروز (دوشنبه) وارد اندونزی خواهد شد و نخستین تمرین خود را در این کشور برگزار می‌کند.

محمد آقاجانپور به دلیل مصدومیت، در آخرین ساعت از فهرست بازیکنان اعزامی خارج شد و حمید استیلی با 19 بازیکن، تهران را به مقصد اندونزی ترک کرد. این در حالی است که با اضافه شدن صیادمنش، مهدی‌خانی و دلفی، تیم امید با 22 بازیکن در دو دیدار تدارکاتی برابر اندونزی به میدان می‌رود.

نخستین بازی تیم‌های امید ایران و اندونزی روز 22 آبان، در ورزشگاه شهر بالی و دومین دیدار روز 25 آبان در جاکارتا برگزار می‌شود.

معراج اسماعیلی، مهدی نوراللهی، علی کی‌خسروی، علیرضا آرتا، عارف غلامی، عارف آغاسی، محمد مسلمی‌پور، ابوالفضل جلالی، محمد شریفی، سینا زامهران، محمد خدابنده‌لو، امید نورافکن، علی شجاعی، رضا شکاری، امیرحسین حسین‌زاده، مهدی قائدی، محمدرضا آزادی، امیر روستایی، رضا جبیره، یونس دلفی، مهدی مهدی‌خانی و اللهیار صیادمنش، بازیکنان حاضر در دو مسابقه تدارکاتی برابر اندونزی خواهند بود.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه