شمسایی: پول ویلموتس هم رسیده و همه چیز مهیاست برای یک نتیجه خوب/ بهترین تیم‌های دنیا هم باخته‌اند

ساعت 18:49 دو شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸

پیشکسوت فوتسال کشورمان گفت: فدراسیون تمام کارها را انجام داده، پول ویلموتس هم رسیده است و همه چیز برای کسب یک نتیجه خوب مهیاست.

aa

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، وحید شمسایی پیش از تمرین عصر امروز (دوشنبه) تیم ملی گفت: ایران بازی مهمی با عراق دارد و کاری از دست ما هم بر نمی‌آید. با آمدن به محل تمرین فقط می‌توانم برای موفقیت تیم دعا کنم و کار دیگری از دست من ساخته نیست. فدراسیون هم همه کارها را انجام داده، پول ویلموتس هم رسیده است و همه چیز برای یک نتیجه خوب مهیاست گرچه بازی سختی با عراق داریم.

«اگر مقابل عراق نتیجه‌ نگیریم تیم ملی دچار مشکل شود. با توجه به این مسئله آیا توصیه‌ای به بازیکنان تیم ملی کرده‌اید؟»، وی در واکنش به طرح این موضوع گفت: یک مربی بزرگ در تیم ملی هست و فدراسیون همه کارهایش را انجام می‌دهد. بهترین بازیکنان تیم ملی هم کنار هم جمع شدند و از لحاظ بین‌المللی در سطح بالایی قرار دارند. فکر نمی‌کنم کم و کاستی وجود داشته باشد. فوتبال رو ندارد و بهترین تیم‌های دنیا هم باخته‌اند و در جام جهانی بهترین تیم‌ها حذف شدند. این راه ادامه دارد.

پیشکسوت فوتسال کشورمان در خاتمه اظهار داشت: همه‌ی ما ایرانی هستیم و قلب و روح‌مان برای کشورمان می‌تپد. توصیه من به بازیکنان این است که با تمام وجودشان تلاش کنند و بعد از بازی کسی از خودش شرمنده نباشد. برد و باخت هم همیشه وجود داشته است و امیدوارم تیم ملی روز پنجشنبه موفق باشد. 

 

انتهای پیام/  

aa

کلید واژه