تاج: در یک سال گذشته فقط ۳ میلیارد از وزارت ورزش گرفته‌‌ایم/ مأموریت‌های فدراسیون فوتبال طبق برنامه پیش‌ می‌رود

ساعت 18:16 جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸

رئیس فدراسیون فوتبال گفت که این فدراسیون در یک سال گذشته تنها سه میلیارد از وزارت ورزش پول گرفته است.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی هیئت فوتبال استان خراسان رضوی، مهدی تاج در جلسه مجمع عمومی عادی و انتخاباتی سازمان لیگ فوتسال که به میزبانی هیئت فوتبال استان خراسان رضوی و مشهد مقدس برگزار شد، اظهار داشت: بسیار خرسندیم که فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی ما بسیار رشد کرده و به تمامی عوامل دخیل در این حوزه دست مریزاد و خسته نباشید عرض می‌کنم چراکه در سخت‌ترین شرایط، ارزشمندترین دستاوردها را کسب کرده‌اند.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: امیدواریم در دیدار روز پنجشنبه مقابل تیم ملی عراق به موفقیت دست پیدا کنیم و حریف را شکست دهیم. تیم فوتبال ساحلی ما نیز سوم جهان شده و در مسابقات بین قاره‌ای نیز امیدواریم نتیجه مطلوب حاصل شود.

تاج با بیان اینکه مجموع دریافتی فدراسیون فوتبال از وزارت ورزش و جوانان طی یک سال اخیر فقط سه میلیارد تومان بوده است، عنوان کرد: دولت با شرایط بسیار سختی روبه‌روست و ما تنها برای بازی مقابل بحرین و اعزام بازیکنان به این کشور از وزارتخانه هزینه‌های مربوط را دریافت کردیم.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: هزینه‌های برگزاری مسابقات بسیار سنگین شده به نحوی که هر بازیکن لژیونر که برای تیم ملی ما به میدان می‌رود، حدود 300 تا 400 میلیون تومان برای فدراسیون هزینه دارد.

تاج افزود: همین که فوتبال و فوتسال ما در چنین شرایطی روی پا و در حال فعالیت است، جای تقدیر و تشکر دارد. هیچکدام از مأموریت‌های فدراسیون معطل نمانده و مطابق برنامه پیش‌ می‌رویم.

وی در پایان گفت: ساختمان فوتسال هفته آینده و مصادف با 17 ریبع الاول به بهره‌برداری خواهد رسید. فدراسیون فوتبال هزینه بسیار زیادی برای تجهیز این مجموعه انجام داده و خدمتی برای جامعه فوتسال کشور است.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه