مربی صنعت نفت: بازی سختی با پرسپولیس داریم

ساعت 15:06 یک شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت:طور معمولی یک بازی سخت مقابل پرسپولیس داریم که قهرمان سه دوره لیگ برتر است، اما بازی مثل همیشه صفر ـ صفر شروع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،  دراگان اسکوچیچ به نشست خبری نیامد و آنتوان اوسنیک دستیارش را به نشست فرستاد که او گفت: فردا به طور معمولی یک بازی سخت مقابل پرسپولیس داریم که قهرمان سه دوره لیگ برتر است، اما بازی مثل همیشه صفر ـ صفر شروع می‌شود. ما می‌خواهیم حریف را غافلگیر کنیم و بازی خوبی انجام بدهیم. از نظر روانشناسی این بازی برای ما خیلی مهم است. نمی‌خواهیم فقط نبازیم و اتوبوس پارک کنیم بلکه برای بردن می‌خواهیم تمرکز داشته باشیم.اگر بازیکنان حرف‌های مربیان در طول هفته را به خوبی در زمین اجرا کنند و از ابتدا با نظم کارمان را شروع کنیم می‌توانیم موفق شویم. ما می‌خواهیم نه تنها در دفاع بلکه در بازی هجومی هم استراتژی داشته باشیم. 

وی در باره بازی نکردن سیروان قربانی هم افزود: این مسئله به تصمیم سرمربی برمی‌گردد و همه چیز به تصمیم کادر فنی بستگی دارد؛ چراکه ما در هر بازی بستگی به نیازهای آن بازی از بازیکنان استفاده می‌کنیم و هیچ فشار یا دستوری از سوی مدیریت به ما داده نشده است.