برگزاری جلسه بررسی روند تسریع واگذاری استقلال و پرسپولیس

ساعت 18:54 شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

جلسه بررسی روند تسریع واگذاری استقلال و پرسپولیس با حضور وزیر ورزش و جوانان، نمایندگان مجلس، سازمان خصوصی‌سازی، دیوان محاسبات و سازمان بورس و فرابورس برگزار شد.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان امروز با رئیس و نمایندگان عضو کمیسیون اصل 44، دیوان محاسبات، سازمان خصوصی‌سازی و مدیران بورس و فرابورس برای تسریع در روند واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی جلسه داشت.

در این نشست دو ساعته، دستگاه‌های مسئول در روند واگذاری این دو باشگاه گزارش‌هایی از آخرین اقدامات خود به وزیر ورزش و جوانان ارائه کردند و شیوه زمان‌بندی خصوصی‌سازی دو باشگاه به بحث و نظر گذاشته شد.

سلطانی‌فر در این جلسه با تأکید بر عزم دولت و وزارت ورزش و جوانان برای واگذاری هر چه سریع‌تر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی گفت: زمان‌بندی مجموعه بر واگذاری هر چه سریع‌تر و تا پایان سال است و مجموعه گزارش‌های سازمان‌ها و دستگاه‌های دست‌اندرکار برای طی شدن مسیر خصوصی‌سازی بسیار مثبت و امیدوارکننده است.

وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از تلاش‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته گفت: واگذاری صحیح، قانونی و کارشناسی و مطمئن این دو باشگاه هدف همه‌ی ما اعم از دولت و مجلس است و امیدواریم این اتفاق مهم در دولت دوازدهم صورت گیرد.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه