برگزاری جلسه هیات امنای هیات جامعه مذهبی فوتبال با حضور مهدی تاج

ساعت 12:37 یک شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

نشست اعضای هیات امنای هیات جامعه مذهبی فوتبال متوسلین به حضرت امام حسن مجتبی(ع) با حضور رئیس فدراسیون فوتبال امروز صبح برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران،  این نشست با حضور اکثریت اعضای هیات امنا در سالن اداره کل وزارت ورزش و جوانان شمالغرب تهران و تلاوت آیاتی از قرآن مجید آغاز شد.
در ابتدای این جلسه محمدرضا تهرانی مسئول جمعیت حامیان هواداران فوتبال گزارشی از برگزاری شصت و هشت جلسه هیات جامعه مذهبی فوتبال ارایه کرد و گفت:  با وجود انجام اقدام های مثبت و موثر، هنوز با  اهداف عالی مد نظرمان که مسئولیت های دینی و فرهنگی مان در فوتبال است فاصله داریم و به شرایط مطلوب نرسیدیم.
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال هم در این جلسه گفت: با وجود مشغله های فراوانی که داشتم اما به لحاظ اهمیتی که برای هیات مذهبی قائل هستم در این نشست حاضر شدم و  باید از اعضای هیات امنای هیات جامعه مذهبی فوتبال تشکر کنم ایجاد فضای مذهبی می تواند در ایجاد فضای فرهنگی مناسب در فوتبال کشور کمک شایانی کند. 
وی افزود: خودم من از کودکی به هیات های مذهبی علاقه فراوانی داشتم و همواره در هیات های مذهبی به حاضرین چای می دادم و اکنون که 50 سال از آن زمان می گذرد هم همین کار را می کنم با این تفاوت که پسرم علی پشت سرم قند به حاضرین تعارف می کند.
رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: قشر جوانی که به ورزش و بخصوص فوتبال علاقه دارند دوست دارند در این هیات مذهبی فوتبال شرکت داشته باشند و هنر شما ( اعضای هیات امنا) جمع کردن فوتبالی ها دور هم در این هیات مذهبی باید باشد. همه باید دست به دست هم بدهیم و کمک کنیم تا فضای هیات مذهبی فوتبال هم از نظر شکل و هم از نظر محتوا آمادگی حضور بیشتر اهالی فوتبال در این هیات را داشته باشد.
در این جلسه غلامحسین زمان آبادی مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال، حجت اله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ، مهرداد حاجی خانی ، علی ایلکا مدیر اداره کل ورزش و جوانان شمالغرب تهران، محمد ملازینل مدیرعامل جمعیت حامیان هواداران فوتبال و حمید حصاری مسئول تولیدی حصاری حضور داشتند و نظرات خود را هم در مورد برگزاری بهتر و با شکوه تر هیات مذهبی جامعه اسلامی فوتبال بیان کردند.
در پایان مقرر شد شصت و نهمین جلسه هیات مذهبی جامعه اسلامی فوتبال در روز دوشنبه 28 مرداد 1398 در شب عید سعید غدیر خم و با حضور گسترده اهالی ورزش و فوتبال به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان شمالغرب تهران برگزار شود. در این جلسه قرار است از سادات ورزش و خانواده محترم شهدا تجلیل شود.