گل‌محمدی: بازی مقابل ماشین‌سازی برای ما خیلی حیاتی و حساس شده است/ برای گرفتن ۳ امتیاز تا پای جان‌مان مبارزه می‌کنیم

ساعت 17:25 چهار شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: ما به یک نقطه‌ای از لیگ رسیدیم که بازی مقابل ماشین‌سازی برای ما خیلی حیاتی و حساس شده است.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: ما به یک نقطه‌ای از لیگ رسیدیم که این بازی برای ما خیلی حیاتی و حساس شده است. با توجه به عملکرد خوبی که بازیکنان من در طی فصل داشتند به نقطه‌ای رسیدیم که پیروزی در بازی فردا می‌تواند برای ما حائز اهمیت باشد و قطعا برای گرفتن سه امتیاز و کسب پیروزی به میدان خواهیم رفت.

وی ادامه داد: می‌دانیم که بازی راحتی نداریم. ما مقابل تیمی بازی می‌کنیم که کیفیت خوبی دارد و از بازیکنان سرعتی خوبی در حمله و بازیکنانی بهره می‌برد که دوندگی خوبی دارند. فکر می‌کنم روز سختی خواهیم داشت، چون مقابل تیمی بازی می‌کنیم که با دو انگیزه به میدان می‌رود یک انگیزه برای خودش، ماشین‌سازی و انگیزه دیگر برای تراکتورسازی است و همین موضوع می‌تواند باعث شود که روز سختی در پیش داشته باشیم، اما ما هم به اندازه‌ای انگیزه داریم که بتوانیم انگیزه‌های تیم حریف را خنثی کرده و بازی خوبی انجام دهیم. زحمت زیادی را متحمل شدیم که به اینجا رسیدیم و برای گرفتن سه امتیاز  تا پای جان‌مان مبارزه می‌کنیم. نتیجه غیرقابل پیش‌بینی است و دست خداست و باید منتظر باشیم و ببینیم چه اتفاقاتی رقم می‌خورد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو درباره این موضوع که حضور پدیده در این جایگاه به خاطر اُفت تراکتورسازی است یا انگیزه بازیکنان پدیده دلیل این موضوع است، عنوان کرد: فکر می‌کنم امسال عملکرد خوبی از خودمان به نمایش گذاشتیم و از لحاظ فنی  یکی از تیم‌هایی بودیم که فوتبال خوبی ارائه می‌داد و نتیجه خوبی هم گرفتیم. اگر ما امسال قهرمان نشدیم به دلیل بی‌تجربگی بازیکنان‌مان بود. اگر در بازی‌های ابتدایی با همین انگیزه به میدان می‌رفتیم اصلی‌ترین گزینه قهرمانی پدیده بود. هرچند از نظر من بازیکنانم قهرمان واقعی لیگ هستند، چون با تمام مشکلاتی که داشتند و با نداشتن امکانات و بی‌پولی توانستیم عملکرد خوبی داشتیم. بازیکنان نشان دادند که چه کیفیتی خوبی دارند و از نظر فنی بازیکنان خوبی هستند، من قبلاً هم گفتم و باز هم تکرار می‌کنم این بازیکنان و این تیم از نظر من قهرمان واقعی لیگ هستند و به بازیکنانم واقعاً افتخار می‌کنم.

ادامه دارد ...

 

aa

کلید واژه