فوتبال جهان| یورگن کلوپ: گل صلاح از هر جهت دیدنی بود/ بسیار منعطف بازی کردیم

ساعت 08:52 دو شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸

فوتبال جهان - یورگن کلوپ از گل زیبای محمد صلاح و برتری تیمش مقابل چلسی به وجد آمده است.

aa

 به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ پس از برتری 2 بر صفر خانگی تیمش در حساس‌ترین بازی هفته سی‌وچهارم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های انگلیس مقابل چلسی از نمایش بازیکنان صدرنشین لیگ برتر انگلیس تمجید کرد.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول در این باره گفت: بازی بسیار خوب و البته دشواری بود. در بیشتر دقایق بر  بازی تسلط داشتیم. ریتم تیم واقعاً خوب به نظر می‌رسید. ما از مدافعان حریف عبور و موقعیت ایجاد کردیم. تیم‌مان بسیار منعطف بازی کرد و چند بازیکن عملکرد فردی عالی به نمایش گذاشتند. 

وی در ادامه افزود: گل صلاح از هر جهت فوق‌العاده بود. بسیار بابت گلزنی صلاح خوشحال شدم. ما تمام‌کنندگی خوبی داشتیم.

کلوپ با ابراز رضایت از عملکرد هندرسون خاطر نشان کرد: می‌خواستیم هندرسون در محوطه جریمه بیشتر حضور یابد و این  تدبیر در نهایت جواب داد. او در روزهای خوبش است. از روی اولی که به لیورپول آمدم، گفتم هندرسون بازیکن مهمی برای ماست و در واقع او کاپیتان خیلی مهمی برای باشگاه لیورپول است. 

وی همچنین اظهار داشت: هر تیم بزرگی بسته به شرایط خود ریسک می‌کند. تلاش امروز بازیکنانم فوق‌العاده بود و آنها پاداش زحمت‌شان را گرفتند. به بازیکنانم واقعاً افتخار می‌کنم. جو ورزشگاه هم بسیار عالی بود. تشویق تماشاگران باورنکردنی بود و ما این را حس کردیم.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه