منچسترسیتی با شکست کریستال پالاس به طور موقت صدرنشین شد

ساعت 08:51 یک شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸

تهران- ایرنا- شاگردان «پپ گواردیولا» در تیم منچسترسیتی با غلبه بر تیم سخت کوش کریستال پالاس ضمن جبران شکست دیدار رفت، به طور موقت جای تیم لیورپول در صدر جدول رده بندی این رقابت ها را نیز گرفتند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش ایرنا؛ بازیکنان منچسترسیتی که امروز (یکشبنه) برای حاضر شدن در این دیدار راهی ورزشگاه «سلهارست پارک» در منطقه بورو کرایدن لندن شده بودند، میزبان خود را با نتیجه 3 بر یک مغلوب و سه امتیاز ارزشمند این دیدار خارج از خانه را کسب کردند.
«رحیم استرلینگ» در این دیدار مهم و تاثیرگذار در دقایق 15 و 63، 2 بار برای منچسترسیتی گلزنی کرد و دیگر گل این تیم را «گابریل ژسوس» در دقیقه 90 و در حالی به ثمر رساند که در دقیقه 75 جایگزین «سرخیو آگوئرو» شده بود.
تنها گل تیم کریستال پالاس را «لوکا میلیووجویچ» در دقیقه 81 از روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر رساند.
آبی آسمانی ها با کسب هر سه امتیاز این دیدار 83 امتیازی شده و با یک پله صعود در صدر جدول رده بندی لیگ جزیره قرار گرفتند.
تیم کریستال پالاس نیز با قبول این شکست و 39 امتیاز اندوخته خود با یک پله سقوط به جایگاه سیزدهم جدول رده بندی این رقابت ها تنزل پیدا کرد. بازیکنان این تیم در حالی امروز مغلوب حریف قدرتمند خود شدند که در دیدار رفت که در ورزشگاه «اتحاد» برگزار شد، منچسترسیتی را با نتیجه 3 بر 2 شکست داده بودند.
این درحالی است که تیم لیورپول در حساس ترین دیدار هفته سی و چهارم رقابت های لیگ برتر تا دقایقی دیگر با چلسی دیدار خواهد کرد.
ورزشی **9144**9129

کلید واژه