مارسلو با فرمول رونالدو ساز رفتن از برنابئو را کوک کرد

ساعت 20:50 چهار شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

تهران- ایرنا- «مارسلو» دفاع چپ برزیلی رئال مادرید که به خوبی از فرمولی که «کریستیانو رونالدو» فوق ستاره پیشین این تیم برای خروج از سانتیاگو برنابئو استفاده کرد، آگاه است، گام نخست را برای کوچ از مادرید برداشت.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش ایرنا، روزنامه آ. اس اسپانیا روز چهارشنبه نوشت: مارسلو باشگاه مادرید را از نارضایتی و ناخوشنود بودنش نسبت به انتقادهای مطرح شده علیه وی، آگاه کرده و اعلام کرده است که در صورت عدم بهبود شرایط و ادامه بازتاب رسانه ای نامناسب در خصوص عملکردش، از این باشگاه جدا خواهد شد.
به عبارت دیگر، مرد برزیلی نسخه مورد استفاده هم تیمی سابق خود را برای کوک کردن ساز رفتن از مادرید، به کار گرفته است.
و این نسخه، ملاقات با مدیر باشگاه، توضیح نارضایتی اش از شرایط موجود و درخواست تسهیل فرآیند رفتنش به عنوان «پاداش» دستاوردهای چند سال اخیر را شامل می شود؛ در واقع رونالدو با استفاده از این فرمول، مقامات رئال را بر آن داشت تا رقم فسخ قرارداد وی را از یک میلیارد به 100 میلیون یورو کاهش دهند تا مقدمات کوچ او به تورین فراهم شود اما باید منتظر ماند و دید که آیا بالانشینان در سانتیاگو برنابئو اجازه می دهند که مارسلو نیز به همان روش از رئال جدا شود یا خیر.
خالی از لطف نیست که بدانیم این 2 بازیکن، رفاقتی صمیمی و دیرینه با یکدیگر داشته و مارسلو تنها پل ارتباطی رونالدو با سانتیاگو برنبائو محسوب می شود.
با این تفاسیر، با توجه به برداشته شدن گام نخست از سوی مارسلو، در صورتی که «سرخیو رگیلون» همچنان به فرم ایده آل و درخشش خود ادامه دهد و در سوی مقابل بهبودی در روند فعالیت دفاع چپ تیم ملی برزیل حاصل نشود؛ آن گاه هیچ مانعی بر سر فروش این بازیکن در انتهای فصل جاری وجود نخواهد داشت.
رئالی ها طی چند فصل گذشته، «جونیور فیرپو» دفاع چپ تیم رئال بتیس را به دقت زیر نظر گرفته و بنابراین جایگزین مارسلو نیز از همین حالا حاضر و آماده است.
ورزشی**3991**9129

کلید واژه