«فولاد آرنا» در فهرست نامزدهای بهترین ورزشگاه سال 2018

ساعت 20:50 چهار شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

تهران- ایرنا- ورزشگاه «فولاد آرنا» خوزستان در جمع نامزدهای بهترین و زیباترین ورزشگاه های جهان قرار گرفت.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش ایرنا، نظرسنجی برترین ورزشگاه سال که با مشارکت تارنمای «StadiumDB.com» و «Stadiony.net» برگزار می شود، بزرگ ترین رقابت در نوع خود محسوب می شود و ورزش دوستان را به انتخاب بهترین ورزشگاه تاسیس شده در یک سال گذشته دعوت می کند.
و حالا در نهمین دوره این رای گیری، شما می توانید با انتخاب خود نشان دهید که این رقابت همچنان با قدرت به کار خود ادامه می دهد.
برای این منظور شما می توانید پنج ورزشگاه منتخب خود را از فهرست 27 ورزشگاه نامزد انتخاب کرده و به ترتیب اولویت از 5 تا یک ستاره، پنج ورزشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.
نکته حائز اهمیت در مورد این فهرست، حضور ورزشگاه «فولاد آرنا» خوزستان در رتبه هفتم این رای گیری است.
این ورزشگاه که مراحل ساخت آن در فاصله سال های 2008 تا 2018 به اتمام رسیده است، با گنجایش 27 هزار 500 نفر و هزینه ای بالغ بر 40 میلیون دلار، یکی از زیباترین و مدرن ترین ورزشگاه های حال حاضر ایران بوده و دیده شدن نام آن در این فهرست، نشان از کیفیت آن دارد.
علاقه مندان می توانند با مراجعه به تارنمای http://stadiumdb.com/competitions/stadium_of_the_year_2018، در این رای گیری که تا نیمه شب سوم مارس 2019 (12 اسفندماه) ادامه خواهد یافت، شرکت کنید.
ورزشی**3991**9129

کلید واژه