شفر و کرانچار ملاقات کردند

ساعت 16:02 دو شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷

تهران- ایرنا- «زلاتکو کرانچار» سرمربی تیم ملی امید ایران و «وینفرد شفر» سرمربی استقلال تهران در محل هتل آکادمی ملی فوتبال با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش روز دوشنبه ایرنا، ملاقات سرمربیان تیم ملی امید ایران و باشگاه استقلال در هتل آکادمی ملی فوتبال صورت گرفت و «وینفرد شفر» و «زلاتکو کرانچار» با یکدیگر دیداری داشته و به گفت ‌وگو نشستند؛ تعامل بین باشگاه استقلال و تیم ملی امید محور گفت و گوهای این دو مربی فوتبال بود.
اللهیار صیادمنش، مهدی قائدی، مهدی نوراللهی، امید نورافکن و رضا آذری چهار بازیکن استقلال هستند که در تیم ملی امید ایران حضور دارند.
اکنون تیم استقلال تهران خود را برای حضور پرقدرت در نیم فصل دوم لیگ برتر آماده می کند و اردوی تیم ملی امید کشورمان نیز از 20 بهمن ماه آغاز شده است.
کرانچار چند روز پیش با گلایه از باشگاه های لیگ برتری، گفته بود: چنانچه آنان از بازیکنان تیم امید استفاده نمی کنند، برای حضور آنها در تمرینات و اردوها با ما همکاری کنند.
رقابت های مرحله مقدماتی فوتبال در رده سنی زیر 23 سال برای صعود به بازی های المپیک 2020 توکیو، نیمه نخست فروردین ماه سال ٩٨ به میزبانی ایران برگزار می شود و تیم فوتبال امید کشورمان قرار است در گروه سوم به مصاف تیم های عراق، یمن و ترکمنستان برود.
ورزشی**م.ت**2025

کلید واژه