شفر تمرینات ویژه ای را برای استقلالی ها در نظر گرفت

ساعت 16:02 دو شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷

تهران- ایرنا- تمرین تیم فوتبال استقلال امروز (دوشنبه) به مدت 100 دقیقه در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار شد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش ایرنا؛ طبق روال معمول وینفرد شفر سرمربی آبی پوشان پیش از شروع دقایقی برای شاگردانش حرف زد؛ او خطاب به بازیکنان گفت: باید سخت تمرین کنیم تا به روزهای خوب برسیم.
«ما می توانیم با تلاش بیشتر و رسیدن به آمادگی کامل تر در ادامه مسابقاتی که پیش روی تیم به موفقیت برسیم و به همان تیمی تبدیل شویم که همه انتظار دارند. سرمربی استقلال بعد از پایان سخنانش، بازیکنان را در اختیار مربی بدن ساز تیم قرار داد تا آماده تمرین شوند.»
بازیکنان استقلال 20 دقیقه دویدند و بعد از آن با انجام حرکات کششی بدن هایشان را گرم کردند و دقایقی به بازی آقا وسط پرداختند.
شفر در تمرین امروز استقلال نظارت ویژه ای به آیتم های تمرین داشت. او در بخش کارهای تاکتیکی بارها با سوت هایش تمرین را قطع می کرد و از بازیکنانش می خواست به درستی برنامه های تمرین را در زمین پیاده کنند.
اللهیار صیادمنش، مهدی قائدی، مهدی نوراللهی، امید نورافکن و رضا آذری به دلیل حضور در تمرین تیم امید ایران چهار غایب تمرین استقلال بودند.
دروازه بان های استقلال زیر نظر اشکان نامداری تمرین کردند. سید مهدی رحمتی در پایان تمرین با مربی دروازه بان ها به تنیس فوتبال پرداخت.
بخش پایانی تمرین استقلال به بازی تمرینی اختصاص داشت که بر اساس تصمیم شفر هیچ کدام از بازیکنان حق نداشتند بیشتر از دو ضرب به توپ ضربه بزنند و باید در سریع ترین زمان توپ را به بازیکن هم تیمی شان پاس می دادند.
ورزشی**م.ت**2025

کلید واژه