قیمت تاتنهام برای «هری کین»، اتاق فکر رئال را از کار انداخت

ساعت 18:36 شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷

تهران- ایرنا- براساس گزارش های درز پیدا کرده از اتاق فکر باشگاه رئال مادرید، «هری کین» مهاجم تیم تاتنهام، تازه ترین گزینه کهکشانی ها برای پوشیدن شماره 9 خالی از سکنه این تیم لقب گرفته اما قیمت پیشنهادی رئیس لجباز باشگاه انگلیسی، مادریدی ها را عقب رانده است.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش ایرنا، روزنامه آ. اس اسپانیا روز شنبه نوشت: مهاجم تیم ملی انگلیس تا پایان جولای سال جاری، 26 ساله می شود و گزارش ها این گونه نتیجه گیری کرده اند که با توجه به شرایط سنی و عملکرد وی در مقایسه با مهاجمان ثابت شده اما پا به سن گذاشته ای همچون «روبرت لواندفسکی» و «کاوانی» که ماه آینده 32 ساله می شود، او بهترین مهاجمی قابل جذب است.
بر این اساس و با توجه به یافته های روزنامه آ. اس، مادریدی ها با باشگاه لندنی به طور مستقیم ارتباط برقرار کرده اند تا به این رویا جامه عمل بپوشانند.
این در حالی است که یکی از مقامات اجرایی ارشد رئال، پیش از آغاز سال نو میلادی با هدف تعیین قیمت حدودی به منظور خرید احتمالی کین، با باشگاه تاتنهام مشورت کرده تا مذاکرات رسمی را در ماه های آتی پیگیری کنند.
با این حال، قیمت پایه تاتنهامی ها که از 350 میلیون یورو آغاز شده و با هدف ناامید کردن باشگاه مادریدی مطرح شده، به هیچ عنوان از سوی بالانشینان در سانتیاگو برنابئو ترغیب کننده نبوده است.
در آشفته بازار نقل و انتقالات که با انتقال رکوردشکن و 222 میلیون یورویی نیمار از بارسلونا به پاری سن ژرمن، آشفته تر از پیش پیگیری می شود، قیمت مذکور بر نیاز مبرم کهکشانی ها به مهاجمی 6 دانگ به منظور پر کردن خلاء «کریستیانو رونالدو» مردی که پیش از انتقال به تورین به ازای هر فصل 50 گل به ثمر می رساند را صحه می گذارد.
در این بین، «دنیل لوی» رئیس باشگاه تاتنهام که همواره با لقب «مذاکره کننده ای لجباز» شناخته می شود و مادریدی ها هم به طور شخصی تجربه سر و کله زدن با لجبازی وی را بر سر پرونده انتقال «لوکا مودریچ» و «گرت بیل» را دارند؛ برای پیشرفت در پرونده فوق ستاره جدید تاتنهام اعلام آمادگی کرده است؛ در واقع او نسبت به خشمی که بدنبال جدایی رونالدو سرتاسر سانتیاگو برنابئو را فرا گرفته آگاه است و از این رو پیشنهادی را روی میز قرار داده تا تمایل یا عدم تمایل قهرمان لیگ قهرمانان اروپا را در راستای ترمیم خط حمله بی خطرش به هر قیمتی بسنجد.
در ادامه یافته های آ. اس از طریق منابع داخلی باشگاه، مادریدی ها منتظرند تا پیش از اتخاذ تصمیمی بزرگ سرانجام فصل جاری را محک بزنند؛ به عبارت بهتر، کسب دست کم یک جام و در سوی مقابل اتمام فصل بدون هیچ دستاورد قابل توجهی؛ واکنش های متفاوتی را از سوی هیات مدیره سفیدپوشان به همراه خواهد داشت.
در سوی دیگر تاتنهامی ها هیچ عجله ای برای فروش ندارند؛ در واقع با فرض اینکه هیچ تاخیر دیگری در افتتاح ورزشگاه جدید تیم تاتنهام ایجاد نشود، هری کین در پیراهن تاتنهام در مراسم افتتاحیه حضور خواهد یافت و همچنان یکی از مهره های کلیدی موفقیت های زنجیره ای تیم تحت هدایت «مائوریتسیو پوچتینو» آرژانتینی محسوب خواهد شد.
ورزشی**3991**9129

کلید واژه