احسان حاج‌صفی: به هدف‌مان رسیدیم و حالا به عراق فکر می‌کنیم

ساعت 18:36 شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از ۷ فینالی که داشتیم دومین بازی را با برد پشت سر گذاشتیم و الان هم فقط به بازی با عراق فکر می‌کنیم.

aa

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از امارات،  احسان حاج‌صفی پس از پیروزی 2 بر صفر ایران مقابل ویتنام گفت: خداراشکر دومین بازی‌مان را هم با برد پشت سر گذاشتیم. ویتنام نسبت به یمن تیم بهتری بود و در بعضی از دقایق بازی ما را تحت فشار قرار داد. حالا خودمان را برای دیدار مقابل عراق آماده می‌کنیم. در این 2-3 روز که به بازی با عراق مانده این تیم را آنالیز می‌کنیم تا بتوانیم بازی سوم‌مان را هم با برد به پایان برسانیم و مردم را خوشحال کنیم.

وی  درباره این موضوع که برد پرگل مقابل یمن انتظارات را از تیم ملی بالا برده بود، تصریح کرد: نمی‌توان پیش‌بینی کرد که یک یا 5 گل می‌زنیم، در این بازی اگر بی‌دقت نبودیم و فرصت‌هایمان گل می‌شد می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. مهم 3 امتیاز بازی بود و بازی به بازی بهتر شویم و خودمان را برای مرحله حذفی آماده کنیم.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان درباره بسته ماندن دروازه ایران در دو بازی گذشته عنوان کرد: روی ساختار دفاعی‌مان خیلی کار کرده‌ایم و اول هدفمان این است که گل نخوریم و بعد از آن به گل برسیم. در این دو بازی به هدفمان رسیدیم و امیدوارم همین هدف را برای بازی‌های بعدی هم تکرار کنیم.

حاج‌صفی در پایان گفت: بازی به بازی پیش می‌رویم و الان از آن 7 فینالی که داریم دومین بازی را با برد پشت سر گذاشتیم و  الان هم فقط به بازی با عراق فکر می‌کنیم.

 

انتهای پیام/ 

aa

کلید واژه