ابراهیمی: ویتنام حریف سخت کوشی بود

ساعت 18:36 شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷

ابوظبی- ایرنا- بازیکن تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه ویتنام حریف سخت کوشی بود، گفت: آنان با دوندگی بالا کار را برای حریفان دشوار می کنند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش عصر شنبه خبرنگار اعزامی ایرنا؛ «امید ابراهیمی» پس از برتری 2 بر صفر تیم ملی فوتبال ایران برابر ویتنام، اظهار داشت: خوشحالم که توانستیم با این برد به مرحله یک هشتم صعود کنیم و حالا آماده بازی مقابل عراق می شویم تا برابر این رقیب نیز نتیجه خوبی کسب کنیم.
وی افزود: عملکرد ویتنام را آنالیز کرده بودیم و از قبل می دانستیم که آنان بسیار دونده و با انگیزه هستند. امروز باید برنده می شدیم و با ارائه یک بازی نسبتا خوب به سه امتیاز رسیدیم.
ابراهیمی در مورد دیدار بعدی ایران برابر عراق، تصریح کرد: عراق تیم خوبی است و دوره قبلی با بدشناسی برابر آنان شکست خوردیم. اکنون شرایط فرق می کند و با تلاش فروان در پی موفقیت هستیم تا به عنوان تیم اول راهی مرحله حذفی شویم.
هافبک تیم استقلال در مورد انگیزه شخصی خود از حضور در جام ملت های آسیا، گفت: پس از عملکرد خوب در جام جهانی می خواهم در جام ملت ها نیز بازیکن مفیدی باشم تا تیم ایران با کسب بهترین نتایج موجب شادی مردم شود.
وی افزود: این رقابت ها در تاریخ و ذهن مردم می ماند و اگر بتوانیم نتایج عالی کسب کنیم، افتخار بزرگی را رقم خواهیم زد.
تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در جام ملت های آسیا 2019 به مصاف ویتنام رفت و با ارائه نمایشی مناسب به برتری 2 بر صفر رسید تا با 6 امتیاز صعود خود به مرحله یک هشتم نهایی را قطعی کند.
این دیدار در ورزشگاه «آل نهیان» شهر ابوظبی و از گروه چهارم مسابقات و با قضاوت «محمد تقی الجعفری» سنگاپوری برگزار شد.
«سردار آزمون» هر 2 گل این دیدار را برای تیم کشورمان به ثمر رساند.
ورزشی**3783**9029**9129

کلید واژه