کارانکا از سرمربیگری تیم ناتینگهام فارست استعفا کرد

ساعت 16:41 جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷

تهران- ایرنا- باشگاه ناتینگهام فارست انگلیس امروز (جمعه) قطع همکاری با «آیتور کارانکا» سرمربی خود را با توافقی دوطرفه تایید کرد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش ایرنا، خبرگزاری «پرس اسوسیشن» روز جمعه با درج این خبر نوشت: پس از اینکه شاگردان کارانکا در روز سال نو میلادی، بازی 3 بر صفر برده مقابل نورویچ را به یکباره با تساوی سه بر سه عوض کردند، آینده سرمربی اسپانیایی این تیم در هاله ای از ابهام قرار گرفت.
بر این اساس، کارانکا که درخواست فسخ قرار داد خود را تسلیم باشگاه ناتینگهام فارست کرده بود، امروز به طور رسمی از سمت سرمربی گری این تیم کنار گذاشته شد.
با اعلام باشگاه، «سایمون آیرلند» مربی تیم اول ناتینگهام، تا زمان انتصاب سرمربی جدید هدایت فارست را بر عهده خواهد داشت.
کارانکا در ژانویه 2018 سکان هدایت ناتینگهام فارست را عهده دار شد و سیتی گراند (ورزشگاه اختصاصی این تیم) را در حالی ترک می کند که قرمزها تحت هدایت وی با 39 امتیاز در رتبه هفتم جدول رده بندی «چمپیونشیپ» (معتبرترین لیگ فوتبال کشور انگلیس پس از لیگ برتر جزیره) جای دارند.
آخرین حضور وی روی نیمکت تیم ناتینگهام به شکست 2 بر صفر شنبه هفته گذشته مقابل چلسی در جام حذفی انگلیس باز می گردد.
باشگاه ناتینگهام فارست جستجوی خود را برای یافتن یازدهمین سرمربی دائم خود از سال 2011 به بعد، آغاز کرده است.
کارانکا پیش تر هدایت تیم میدلزبورو را برعهده داشت و با وجود اینکه موفق شد در سال 2016 این تیم را به لیگ برتر انگلیس برساند اما یک سال بعد از سمتش در این تیم برکنار شد.
«کریم انصاری فرد» مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که هم اکنون برای شرکت در جام ملت های 2019 آسیا در امارات حضور دارد، اواسط آذر امسال با قراردادی یک و نیم ساله به باشگاه ناتینگهام فارست پیوست.
ورزشی**3991**2024

کلید واژه