تیم های راه یافته چشم انتظار برنده جام لیبرتادورس

ساعت 01:06 پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷

تهران- ایرنا- در فاصله 10 روز مانده تا آغاز رقابت های جام باشگاه های 2018 جهان در امارات متحده عربی، فیفا فهرست 23 نفره 6 تیم از 7 تیم راه یافته به این رقابت ها را اعلام کرد تا همه چشم انتظار برنده جام لیبرتادورس بمانند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش ایرنا، تارنمای رسمی فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) روز پنجشنبه نوشت: رقابت های این دوره که از 12 تا 22 دسامبر 2018 (21 آذر تا یکم دیماه سال جاری) در شهر های العین و ابوظبی و در ورزشگاه های «زاید» و «هزاع بن زاید» برگزار می شود، 6 تیم قهرمان رقابت های قاره ای عضو در کنفدراسیون های آسیا (ای اف سی)، آفریقا (کاف)، آمریکای شمالی و کارائیب (کُنکاکاف)، آمریکای جنوبی (کُنمبول)، اقیانوسیه (اُ اف سی) و اروپا (یوفا) به همراه قهرمان لیگ برتر امارات یعنی العین، با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
با راه یافتن تیم های رئال مادرید، کاشیما آنتلرز، اسپرانس تونس، باشگاه «تیم ولینگتون»، گوادالاخارا و العین به این دوره از رقابت ها، فهرست نهایی بازیکنان تیم ها بر روی تارنمای رسمی فیفا قرار گرفت.
بر این اساس، فهرست اسامی بازیکنان برنده جام لیبرتادورس پس از برگزاری فینال در تاریخ 9 دسامبر (18 آذرماه جاری) اعلام می شود.
بازی برگشت فینال جام لیبرتادورس به دلیل حمله هواداران تیم ریورپلاته به اتوبوس تیم بوکاجونیورز و زخمی شدن تعدادی از بازیکنان این تیم، به تعویق افتاد تا کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی در اقدامی پیشگیرانه تصمیم به انتقال بازی از آرژانتین به اسپانیا و ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مادرید بگیرد.
دیدار رفت این دو تیم با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید و حالا، آرژانتینی ها می بایست برای حمایت از تیم مورد علاقه شان در فینال معتبرترین جام باشگاهی کشور آرژانتین، فرسنگ ها سفر کنند.
ورزشی**3991**2017

کلید واژه