مصائب آقای خاص در آستانه دیدار سرنوشت ساز

ساعت 18:21 جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷

تهران - ایرنا - مصدومیت سه مهره کلیدی و تاثیرگذار منچستریونایتد در آستانه دیدار حساس برابر واتفورد بر مشکلات «خوزه مورینیو» افزوده است.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش ایرنا، شنبه شب و از هفته پنجم لیگ برتر باشگاه های انگلیس، منچستریونایتد که شروع خوبی در این رقابت ها نداشته است به مصاف تیم شگفتی ساز واتفورد می رود.
شیاطین سرخ که در 2 فصل گذشته با هدایت «خوزه مورینیو» به موفقیتی در لیگ برتر جزیره نرسیده اند در فصل جاری نیز از چهار بازی ابتدایی تنها 6 امتیاز اندوخته و در رتبه دهم جدول ایستاده اند.
این تیم شنبه شب به میهمانی واتفوردی می رود که با چهار پیروزی متوالی همراه با لیورپول و چلسی، بهترین عملکرد را از خود برجای گذاشته است.
هنوز مشخص نیست «مورینیو» برای این دیدار سرنوشت ساز می تواند از «لوک شائو»، «مروان فلینی» و «آندره هررا» استفاده کند یا سه مهره تاثیرگذار یونایتد غایب خواهند بود.
«شائو» مدافع جناح چپ این تیم، در دیدار تیم ملی انگلیس برابر اسپانیا به شدت آسیب دید و به بیمارستان منتقل شد. هرچند وی مرخص شده است، اما به کار گرفتنش از ابتدا ریسکی بزرگ خواهد بود.
از سوی دیگر «فلینی» بلژیکی و «هررا» اسپانیایی که از ارکان اصلی خط میانی منچستر تلقی می شوند نیز مصدوم هستند و به احتمال زیاد به بازی مقابل واتفورد نمی رسند.
این بازی تاثیر زیادی در آینده کار آقای خاص دارد. در روزهای گذشته اخبار متعددی در رسانه های اروپایی مبنی بر مذاکراه سران باشگاه منچستریونایتد با «زین الدین زیدان» فرانسوی منتشر شده است.
کارشناسان فوتبال انگلیس معتقدند که شکست برابر واتفورد به منزله پایان حضور دوران مورینیو در اولدترافورد خواهد بود.
ورزشی**3783**9129

کلید واژه