فخرالدینی: تمام تیم‌ها در فصل آینده کار سختی خواهند داشت/ فولاد یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است

ساعت 18:27 دو شنبه ۳ مرداد ۱۴۰۱

مدافع راست تیم فوتبال آلومینیوم اراک تاکید کرد که همه تیم‌ها در فصل جدی لیگ برتر کار سختی در پیش خواهند داشت.

aa

میلاد فخرالدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال آلومینیوم اراک پیش از آغاز بیست‌ودومین لیگ برتر اظهار داشت: ما زودتر از دیگر تیم‌ها استارت زدیم و خوشبختانه شرایط خوبی داریم. با اینکه تعدادی از بازیکنان مؤثر ما جدا شدند، ولی نفرات خوبی هم جذب کردیم و آنها می‌توانند به آلومینیوم کمک کنند. خوشبختانه شاکله اصلی تیم حفظ شده است و فکر می‌کنم با انجام چند بازی دوستانه در تهران به آمادگی خوبی برای شروع فصل جدید لیگ برتر برسیم.

مدافع تیم فوتبال آلومینیوم اراک همچنین خاطر نشان کرد: همه تیم‌ها در فصل جدید لیگ برتر کار سختی در پیش خواهند داشت، چون بازیکنان بین تیم‌ها پخش شده‌اند و فصلی که پیش رو داریم برای همه تیم‌ها سخت است. امیدوارم شاهد یک لیگ باکیفیت و جذاب باشیم.

وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند مثل فصل گذشته فقط سه تیم پرسپولیس، استقلال و سپاهان مدعیان قهرمانی هستند، گفت: امسال شرایط فرق کرده و فقط نمی‌توان گفت که این سه تیم مدعی هستند. پرسپولیس تغییرات زیادی داشته است مثل استقلال و سپاهان که البته این دو تیم با کادر فنی جدید در لیگ شرکت خواهند کرد. در این بین فولاد اما تغییرات زیادی نداشته و بازیکنان خوبی هم جذب کرده است. به نظر من فولاد نیز یکی از مدعیان جدی قهرمانی خواهد بود.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه