محمودزاده: فیفا درباره موضوع بازگشت شجاعیان، واضح صحبت نکرد

ساعت 21:52 جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹

رئیس کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ از پاسخ مبهم فدراسیون جهانی فوتبال درباره بازگشت بازیکنان مصدوم به لیست تیم‌های خود خبر داد.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فریبرز محمودزاده درباره عدم بازگشت داریوش شجاعیان به لیست تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: اسماعیل خلیل‌زاده روز 23 دی 98، شجاعیان را از لیست تیم استقلال حذف کرد. زمانی که مدیریت باشگاه، بازیکنی را به دلیل مصدومیت از لیست تیم خارج می‌کند، کارت بازی او باطل می‌شود. روز 9 تیر به بهاروند پیشنهاد کردم با توجه به بسته‌های پیشنهادی فیفا، درخواست‌های باشگاه‌ها بابت بازیکنان مصدوم و آکادمی خود و وقفه پنج ماهه مسابقات، بازیکنانی که مصدومیت آنها برطرف شده است، به تیم خود برگردند.

وی با بیان اینکه تعداد بازیکنان ورودی آکادمی‌ها به تیم‌ها به پنج بازیکن افزایش یافته است و سازمان لیگ همه باشگاه‌ها را به یک چشم دید، تصریح کرد: بازگشت بازیکنان مصدوم را به استعلام از فیفا منوط کردیم. کمیته روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال با فیفا مکاتبه کرد که فیفا گفت تلاش کنید از بازیکنان آکادمی خود بهره ببرید. می‌دانم هواداران استقلال توجیه نمی‌شوند که این‌گونه شرح می‌دهم. فیفا به ورود بازیکنان آکادمی جواب مثبت داد، اما درباره بازیکنان مصدوم واضح صحبت نکرد. جلسه‌ای در این باره با دبیرکل فدراسیون خواهیم داشت.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه