سینگ: برای حضور در لیگ هند مشکل پاسپورت داشتم/ امیدوارم دینم را به نساجی ادا کنم

ساعت 09:28 جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

امید سینگ، بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: امیدوارم دینم را به این تیم ادا کنم و بازیکن مؤثری برای نساجی باشم.

aa

امید سینگ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد منتفی شدن حضورش در لیگ هند گفت: وقتی لیگ برتر به پایان رسید هدفم این بود که در این فصل در فوتبال هند بازی کنم، اما مشکلاتی برای پاسپورت و تکمیل مدارکم به وجود آمد که در نهایت حضورم در لیگ هند منتفی شد. برای حضور در فوتبال هند مشکل پاسپورت داشتم و پاسپورت هندی‌ام آماده نشد، البته این مشکل برطرف خواهد شد، اما من در نهایت تصمیم گرفتم که دوباره با پیراهن نساجی در لیگ برتر به میدان بروم.

وی تأکید کرد: اگر برای تکمیل مدارک و برطرف شدن مشکل پاسپورت صبر می‌کردم، زمان را از دست می‌دادم. به همین دلیل تصمیم گرفتم دوباره در لیگ برتر ایران بازی کنم. خوشحالم که قرار است دوباره برای تیم پر طرفدار نساجی بازی کنم، من فصل گذشته مصدومیت‌هایی داشتم که نتوانستم آنطور که دلم می‌خواهد برای نساجی بازی کنم. امیدوارم در این فصل شرایط خوبی داشته باشم و دینم را به نساجی و هواداران این تیم ادا کنم.

سینگ با بیان این مطلب که رضا مهاجری مربی باتجربه و کاربلدی است، خاطرنشان کرد: نساجی امسال تیم خوبی دارد و مهاجری هم جزو مربیان خوب فوتبال ایران است که هدایت تیم را بر عهده گرفته است. مهاجری از لحاظ فنی و تاکتیکی مربی بسیار خوبی است و امیدوارم در این فصل خیلی بهتر از سال گذشته نتیجه بگیریم.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه