مذاکرات مدیران پارس جنوبی با بدهکاران/ تدارک باشگاه برای ۲ بازیکن برزیلی

ساعت 17:21 چهار شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

مدیران باشگاه پارس جنوبی جم با بدهکاران این باشگاه در حال مذاکره هستند.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از کناره‌گیری بهرام رضاییان از مدیرعاملی باشگاه پارس جنوبی جم، هنوز جانشینی برای او انتخاب نشده است و مدیران منطقه ویژه پارس جنوبی حتی سرپرستی برای باشگاه انتخاب نکرده‌اند.

با این شرایط، ایوب چراغی مدیر اجرایی باشگاه پارس جنوبی امور مربوط به باشگاه را زیر نظر دارد و حتی هزینه‌هایی باشگاه مانند هتل و تغذیه اعضای تیم را پرداخت می‌کند. با توجه به مشکلات مالی باشگاه پارس و شکایت مربیان و بازیکنان پیشین زردپوشان از پارس جنوبی، چراغی با آنها برای گرفتن رضایت مشغول مذاکره است.

* در روزهای اخیر، درصدی از مبلغ قرارداد اعضای تیم پارس جنوبی پرداخت شده، اتفاقی که ناراحتی طلبکاران این باشگاه را به دنبال داشته است، چون آنها انتظار داشتند ابتدا بدهی‌شان پرداخت شود. باشگاه پارس جنوبی بیش از 50 درصد از مبلغ قرارداد بیشتر اعضای فصل گذشته این تیم را هنوز پرداخت نکرده است.

* مسئولان باشگاه پارس جنوبی قصد دارند برای دو بازیکن برزیلی این تیم یعنی فرناندو دخسوس و مگنو باتیستا، خانه بگیرند که قرارداد آن به زودی بسته می‌شود. این دو بازیکن قصد دارند خانواده خود را هم به ایران بیاورند که با توجه به اینکه شرایط اسکان مناسبی ندارند، در دو ماه اخیر این کار را انجام نداده‌اند.

* شرایط زمین تمرین پارس جنوبی در جم هم به تازگی بهبود یافته است. همچنین با رایزنی مدیران پارس، با افتتاح هتلی در شهر جم که احتمالاً حدود یک ماه آینده اتفاق می‌افتد، اعضای تیم پارس جنوبی پیش از بازی‌های خانگی تیم خود در این هتل اسکان خواهند یافت.

* همچنین زمینی در شهر جم زیر کشت است که در صورت اتمام عملیات و آماده شدن کامل این زمین، ممکن است تمرینات پارس به این زمین منتقل شود.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه