رمضانی: نشان می‌دهیم سایپا ضعیف نشده است/ هدفم دعوت شدن به تیم ملی است

ساعت 16:56 دو شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸

آرمان رمضانی، مهاجم بلندقامت تیم فوتبال سایپا امیدار است که با درخشش در این فصل، به اردوی تیم ملی دعوت شود.

aa

آرمان رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به دیر شروع شدن مسابقات لیگ برتر گفت: در حال حاضر دو ماه است که تمرین می‌کنیم. چون تغییرات زیادی در سایپا صورت گرفته بود، کارمان را زود شروع کردیم. الان در شرایط بدنی خوبی هستیم و بهترین شرایط برای ما این بود که لیگ زودتر شروع می‌شد. متأسفانه تاخیر در شروع مسابقات تیم ما را تا حدوی از لحاظ ذهنی به‌هم ریخته و این موضوع می‌تواند به ضررمان تمام شود.

مهاجم تیم فوتبال سایپا در ادامه خاطرنشان کرد: بحث تجهیز ورزشگاه‌ها یک موضوع حساس و سنگین است و نمی‌توان تمام مشکلات را در یک یا دو ماه از بین برد. این مسائل باید از گذشته مورد بررسی قرار می‌گرفت. مسئله اصلی این است که مشکلات مربوط به ورزشگاه‌ها و مسائلی از این دست باید بعد از تمام شدن لیگ قبلی انجام می‌شد که تا به اینجا ادامه پیدا کرده است.

وی در واکنش به تغییرات گسترده در سایپا و اینکه برخی معتقدند این تیم با جدایی چند بازیکن تأثیرگذارش، نسبت به فصل گذشته ضعیف‌تر شده است، خاطرنشان کرد: تیم ما سال گذشته بازیکنان خوب و باکیفیتی داشت و اکثر آنها هم به تیم‌های خوبی رفتند. امسال اما سایپا تیمی جوان و یکدست دارد. ما بازیکنانی داریم که در زمین مسابقه می‌جنگند و اعتقاد من این است که سایپا نسبت به فصل قبل ضعیف‌تر نشده است. ما این را در لیگ برتر نشان خواهیم داد.

رمضانی در پاسخ به این پرسش که مهمترین هدفش در فصل جدید چیست، تصریح کرد: این سومین سالی است که برای سایپا بازی خواهم کرد و امسال خیلی انگیزه دارم که بیشتر گل بزنم و بیشتر به تیمم کمک کنم. هدف مهم من درخشش با پیراهن سایپا و رسیدن به پیراهن تیم ملی است، هدف من دعوت شدن به تیم ملی است و دوست دارم خودم را به کادر فنی تیم ملی نشان دهم.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه