شکست تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران مقابل آمریکا

ساعت 10:58 سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸

تیم ملی فوتبال هفت نفره کشورمان در رقابت‌های جام جهانی و در نخستین دیدار خود، با اختلاف یک گل، نتیجه را مقابل آمریکا واگذار کرد.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، تیم ملی فوتبال هفت نفره کشورمان، روز گذشته (دوشنبه) 17 تیرماه از ساعت 21:30 به وقت محلی به مصاف تیم آمریکا رفتند که این دیدار با شکست 3 بر 2 تیم ایران به پایان رسید.

نیمه نخست این دیدار با گل‌های رسول آتش‌افروز و شهاب رحیمی با نتیجه 2 بر یک به سود تیم ملی کشورمان به پایان رسید. علی‌رغم برتری ملی‌پوشان ایران در طول بازی، در نیمه دوم تیم آمریکا در شرایط تساوی با تیم کشورمان قرار گرفت و  سه دقیقه پیش از پایان این دیدار، با اختلاف یک گل و مجموع نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید.

رقابت‌های جام جهانی فوتبال هفت نفره، به میزبانی اسپانیا از شنبه 15 تیر ماه با حضور 16 تیم در شهر سویا آغاز شد.

عباس ترابی، لطف‌الله جنگجو، محمد خراط، امین رضایی، یاسر رستمی، مسعود ژولیده، شهاب‌الدین رحیمی، مهدی بخشی، بابک صفری، حسن صفری، مسلم مهرابیان، علیرضا زارع، بهنام آرندی، رسول آتش‌افروز 14 ملی پوشی هستند که با هدایت علی روزبهانی سرمربی و علی واثقی مربی تیم در این دوره از رقابت‌ها حضور دارند.

تیم ملی فوتبال هفت نفره کشورمان در دومین دیدار خود چهارشنبه 19 تیر از ساعت 11 صبح، به وقت محلی، به مصاف تیم ملی ایرلند می‌رود.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه