محمدی: ذوب‌آهن فصل بعد برای قهرمانی می‌جنگد/ برای مظاهری و حسینی جانشین وجود دارد

ساعت 17:28 شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

هادی محمدی، مدافع میانی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: فصل آینده تیم پرقدرتی خواهیم داشت و برای قهرمانی می‌جنگیم.

aa

هادی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به تمدید قراردادش با باشگاه ذوب‌آهن و اینکه آیا پیشنهاد دیگری هم داشت، گفت: من با تیمی به صورت جدی مذاکره نکردم، چون از همان اول هم ماندن در ذوب‌آهن اولویتم بود. خوشحالم که قراردادم را تمدید کردم و دوباره برای ذوب‌آهن بازی خواهم کرد. من چند سال برای این تیم بازی کردم و اینجا احساس آرامش دارم. امیدوارم که فصل خوبی را پشت سر بگذارم.

وی با اشاره به اهداف ذوب‌آهن در فصل آینده اظهار داشت: ذوب‌آهن همیشه در بین مدعیان قرار دارد. تلاش می‌کنیم تا در فصل جدید هم از همان ابتدا در کورس قهرمانی باشیم. باشگاه در تلاش است تا اسکلت اصلی تیم را حفظ کند و بازیکنان سرباز هم که به تیم برگشته‌اند. ذوب‌آهن فصل بعد قطعاً برای قهرمانی می‌جنگد و ما تیم بسیار خوبی خواهیم داشت.

مدافع میانی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این پرسش که آیا جدایی رشید مظاهری و محمدرضا حسینی به این تیم ضربه می‌زند، تصریح کرد: جدایی بازیکن از هر تیمی یک موضوع طبیعی است و مطمئناً کادر فنی و باشگاه هم به فکر جانشین‌های آنها هستند. با جدایی حسینی، ما در آن پست دانیال اسماعیلی‌فر را داریم و در خط دروازه هم گلر خوبی مثل محمدباقر صادقی را. رشید و محمدرضا هم برای ذوب‌آهن زحمت کشیدند و برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه