زمان انتشار: ۲۱:۱۲ پنج شنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
توقف پارس‌جنوبی برابر پدیده در ورزشگاه خانگی

توقف پارس‌جنوبی برابر پدیده در ورزشگاه خانگی

دیدار تیم های فوتبال پارس جنوبی جم و پدیده مشهد در هفته هشتم لیگ برتر با تساوی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، آخرین دیدار از هفته هشتم هفدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر شامگاه امروز پنجشنبه به میزبانی تیم جنوبی برگزار شد که این دیدار در پایان با تساوی یک به یک به پایان رسید. 

مرتضی منصوری در دقیقه ۳۵ این دیدار و زمانی که قصد داشت توپ را از پشت محوطه جریمه برای شهاب گردان دروازه بان تیمش ارسال کند، با اشتباه این دروازه بان در کنترل توپ روبرو شد و توپ به آرامی از زیر پای گردان عبور کرد و وارد دروازه شد تا یک گل به خودی ثبت شود.

درحالی که نیمه اول این دیدار با برتری یک بر صفر تیم صدرنشین لیگ به پایان رسیده بود، پدیده در نیمه دوم شرایط بهتری داشت و موقعیت هایی را هم روی دروازه میزبان خود پی ریزی کرد که در ۶۱ محمد قاضی بازی را به تساوی کشاند.

پس از این گل تیم پارس فشار حملاتش را بیشتر کرد و موقعیت هایی را هم روی دروازه تیم مشهدی طراحی کرد که دفاع خوب پدیده اجازه رسیده به گل را به تیم میزبان نداد. در دقیقه ۷۷ این دیدار نورمحمدی مدافع تیم پارس به دلیل خطای پشت محوطه جریمه روی مهاجم پدیده در موقعیت تک به تک از زمین اخراج شد. 

بعد از این گل دو تیم حملاتی را روی دروازه یکدیگر پی ریزی کردند که در دقایق وقت اضافه هم ادامه داشت اما در نهایت این بازی با تساوی به پایان رسید. 

پارس جنوبی با این تساوی ۱۸ امتیازی شد و همچنان در صدر جدول رده بندی باقی ماند. پدیده هم ۱۵ امتیازی شد و در رده دوم ایستاد.

کلید واژه ها : پارس‌جنوبی - پدیده- هفته هشتم - لیگ برتر
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.