زمان انتشار: ۲۱:۰۵ پنج شنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
سیاه‌جامگان صفر - پیکان ۲؛ شاگردان جلالی در جمع مدعیان

سیاه‌جامگان صفر - پیکان ۲؛ شاگردان جلالی در جمع مدعیان

تیم فوتبال پیکان با برتری مقابل سیاه‌جامگان در هفته هشتم لیگ برتر خودش را در جمع مدعیان جای داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، تیم‌های سیاه‌جامگان مشهد و پیکان تهران در ادامه مسابقات هفته هشتم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷:۴۵ امروز (پنج‌شنبه) با قضاوت حسن اکرمی در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد به مصاف هم رفتند و در پایان شاگردان جلالی در پیکان با نتیجه ۲ بر صفر به برد خارج از خانه دست یافتند.

در این بازی ابتدا مهدی شیری در دقیقه ۴۱ از روی نقطه پنالتی دروازه محمد ناصری را باز کرده و پیکان را در زمین حریف پیش انداخت. سپس افرانگ دافه بازیکن سنگالی پیکان در دقیقه ۷۳ با پاس فرار بارانی با دروازه‌بان حریف تک به تک شد و دومین گل تیمش را به ثمر رساند.

این بازی سه اخراجی هم داشت. ابتدا روح‌الله سیف‌اللهی در دقیقه ۵۴ با دریافت کارت زرد دوم از ترکیب سیاه‌جامگان اخراج شد و چهار دقیقه بعد نیز امیر روستایی از پیکان، دومین کارت زرد را از داور مسابقه دریافت کرد. در پایان بازی هم، حسین بادامکی، کارت زرد دوم را از داور دریافت کرد و اخراج شد. داور مسابقه، در دقیقه ۹۴ هم‌زمان با اخراج بادامکی، سوت پایان بازی را هم زد.

شاگردان مجید جلالی با این برد، ۱۴ امتیازی شدند و جای فولاد خوزستان را در رتبه چهارم گرفتند. مشهدی‌ها نیز با هفت امتیاز در رده دوازدهم باقی ماندند.

کلید واژه ها : سیاه‌ جامگان مشهد - پیکان تهران - هفته هشتم - لیگ برتر
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.