زمان انتشار: ۱۶:۰۳ دو شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶
ربروف: پرسپولیس تیم قدرتمندی است

ربروف: پرسپولیس تیم قدرتمندی است

سرمربی الاهلی عربستان پیش از دیدار با پرسپولیس در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: این بازی مقابل پرسپولیس بسیار مهم است.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، تیم فوتبال پرسپولیس فردا(سه شنبه) در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میهمان الاهلی عربستان در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی امارات است.

در این راستا سرگی ربروف، سرمربی الاهلی عربستان در نشست خبری این بازی گفت: بازی مقابل پرسپولیس بسیار برای ما اهمیت دارد مخصوصا اینکه یکی از اهداف ما در این فصل قهرمانی در آسیا است. دیدار رفت را انجام دادیم و تیم رقیب موفق شد یک تساوی به دست آورد و این نشانه قدرت رقیب ماست.

وی افزود: بدون شک من به عنوان سرمربی تیم وظیفه دارم که اشتباهات بازی رفت را اصلاح کنم. در بازی رفت با توجه به اینکه جلو بودیم و برخی از اتفاقات رخ داد راضی نیستم. اکنون باید اشتباهاتمان را تصحیح کنیم. وظیفه ام تصحیح اشتباهات است و به همین خاطر در این زمینه صحبت های زیادی با بازیکنان کردم.

سرمربی اوکراینی درباره این که چرا العسیری را از لیست این بازی خارج کرد، گفت: عبدالفتاح العسیری، بازیکن قابل احترامی است و پیش رو خود فرصت زیادی دارد تا به همراه تیم در بازی های آینده شرکت کند.
کلید واژه ها : بازی- پرسپولیس- الاهلی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.