زمان انتشار: ۱۳:۵۲ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶
سرمربی بادران: می‌خواهیم مقابل پیکان پیروز شویم

سرمربی بادران: می‌خواهیم مقابل پیکان پیروز شویم

سرمربی بادران گفت: سعی می‌کنیم مقابل تیم خوب پیکان به پیروزی برسیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، محمد ربیعی سرمربی تیم بادران در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پیکان در جام حذفی گفت: با تیم خوب پیکان بازی داریم. امیدوارم که بازی خوبی را شاهد باشیم. آقای جلالی استاد من هستند. ما سعی می کنیم با تیم پر انرژی خودمان به پیروزی برسیم.

وی درباره هدفش در جام حذفی بیان کرد: ما تنها تیم لیگ یک هستیم که در دور اول جام حذفی با تیم لیگ یکی و آن هم در اهواز بازی کردیم. توانستیم ابتدا شهرداری ماهشهر را شکست دهیم ما به دنبال موفقیت در مقابل پیکان هستیم و می خواهیم به این روند ادامه دهیم.

سرمربی تیم بادران درباره احتمال صعود تیمش به لیگ برتر گفت: الان برای صحبت درباره صعود به لیگ برتر زود است ولی به دنبال ادامه روند خوبمان هستیم. از نیم فصل سال گذشته روندمان رو به جلو بوده است. من ۷۰ درصد مجموعه تیم پارسال را حفظ کردم. ما الان در این مقطع بازیکن زیادی جذب نکردیم تا شکل خودمان را حفظ کنیم. تیم ما کم صحبت ولی پر عمل است.

او اضافه کرد: ما در برنامه مان اولویت هایی داریم. اولویت شخص من ارائه یک نظم تیمی و نظم بازی است. در راستای همین مسئله، هدفمان صعود به لیگ برتر است. در لیگ یک اکثر تیم ها با هدف گذاری صعود وارد مسابقات می شوند ولی درلیگ برتر هدف‌گذاری‌ها کوتاه‌مدت‌تر است.

کلید واژه ها : پیکان تهران - بادران تهران - جام حذفی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.