زمان انتشار: ۱۳:۱۷ دو شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
دایی: برای تراکتورسازی احترام قائلم

دایی: برای تراکتورسازی احترام قائلم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: برای تراکتورسازی و هوادارانش احترام قائل هستم آنها فقط در سه بازی اول بدشانسی آوردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،  علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی تبریز،‌اظهار داشت: فردا یک بازی سخت داریم. نمی‌خواهیم موقعیت‌مان به خطر بیفتد. برای تراکتورسازی و هوادارانش احترام قائل هستم آنها فقط در سه بازی اول بدشانسی آوردند و در تمام بازی‌هایشان خوب بازی کردند. آنها را آنالیز کرده‌ایم.

دایی ادامه  داد: حریف را به خوبی آنالیز کردیم. بازی خیلی حساسی داریم و محکوم به برد هستیم و می‌خواهیم در صدر جدول بمانیم. 2 روز ریکاوری کرده‌ایم و دیروز تمرین خوبی داشتیم وامروز هم تمرین خواهیم داشت.

وی در مورد اینکه روند پیشرفت سایپا ادامه خواهد داشت یا نه،‌گفت:‌مطمئنا تلاش می‌کنیم این روند شکسته نشود و به این روند خوب‌مان ادامه دهیم. ما بازی‌های سختی داشته‌ایم و الان هم خوب تمرین و کار می‌کنیم و اگر اتفاق خاصی نیفتد می‌توانیم حرف زیادی برای گفتن داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه تعطیلی لیگ به شما ضربه می‌زند یا نه، اظهار داشت: نه تنها ما بلکه همه تیم‌ها روی دور افتاده‌اند و اگر بازی نداشته باشیم از این شرایط خارج می‌شویم. با این حال این وضعیت را به خاطر تیم ملی تحمل می‌کنیم. تیم ملی باید نتایج خوب خود را ادامه دهد و خودش را برای جام جهانی آماده می‌کند. این بازی‌ها می‌تواند بازی تدارکاتی سختی برای تیم ملی باشد. اگر ضرر و نفع دارد برای همه تیم‌ها این شرایط یکسان است. ان‌شاالله که تیم ملی موفق شود.

دایی در مورد اینکه مهاجمان تیمش فرصت‌سازی می‌کند، گفت: ‌ما فرصت زیادی را به قول شما از دست می‌دهیم. باید خوب کار کنیم. البته اکنون هم فکر کنم 7-8 گل زده‌ایم و در کار هجومی خوب بوده‌ایم. در ایجاد موقعیت خوب عمل کرده‌ایم. مطمئنا اگر همه چیز ما درست باشد که از هم اکنون قهرمان می‌شویم و در هر بازی باید 4-5 گل بزنیم. اما ان‌شاالله این نقیصه را هم برطرف می‌کنیم.
کلید واژه ها : دایی-تیم- لیگ- تراکتورسازی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.