زمان انتشار: ۱۰:۰۴ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶
آزمون یکی از 5 ستاره درخشان زیر 23 سال آسیا

آزمون یکی از 5 ستاره درخشان زیر 23 سال آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا از «سردار آزمون» مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به عنوان یکی از ستارگانی یاد کرد که در مرحله مقدماتی بازی های قهرمانی فوتبال زیر 23 سال آسیا 2018 خوش درخشید.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، همزمان با نزدیک شدن به شروع رقابت های مرحله مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا، کنفدراسیون فوتبال آسیا به معرفی برترین بازیکنان دو دوره قبلی این رقابت ها پرداخت. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «ای اف سی»، در بازی فوتبال زیر 23 سال آسیا که با حضور 40 تیم از غرب آسیا، آسیای میانه، جنوب آسیا، آسه آن و شرق آسیا برگزار می شود، بازیکنان جوان و با استعدادی حضور دارند که در سطح بین المللی و یا باشگاهی درخشیدند.
سردار آزمون که در حال حاضر مهاجم تیم ملی فوتبال ایران است، یکی از اعضای تیم زیر 23 ایران بود که در رقابت های مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال در سال 2016 به طور مشترک عنوان آقای گل را کسب کرد. 
این مهاجم تیم ملی ایران که یک سال پیش از آن در رقابت های جام ملت های آسیا در استرالیا نیز استعدادش را به نمایش گذاشته بود، در مرحله مقدماتی زیر 23 ساله های آسیا در قطر با 20 سال سن، 15 گل زد. 
ای اف سی از «یویا کوبو»‌ فوتبالیست ژاپنی، «عمر خیربین» ‌فوتبالیست سوری، «جیمی مک لارن» فوتبالیست استرالیایی و «هوانگ اوی جو» ‌فوتبالیست کره جنوبی به عنوان بازیکنان دیگری یاد کرد که در دو دوره قبلی رقابت های قهرمانی زیر 23 ساله های آسیا خوش درخشیدند.
کلید واژه ها : ازمون- تیم- ستاره- لیگ
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.