اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۲۰:۳۰ یک شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
            بازیکن برزیلی گسترش به نفت آبادان پیوست

بازیکن برزیلی گسترش به نفت آبادان پیوست

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: «مگنو باتیستا» بازیکن فصل پیشین تیم گسترش فولاد تبریز با عقد قرارداد به صنعت نفت آبادان پیوست.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، غلامحسین امینی فر عصر یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: باتیستا هافبک برزیلی که فصل پیش با پیراهن گسترش فولاد تبریز در کنار فراز کمالوند حضور داشت، در لیگ هفدهم لیگ برتر پیراهن صنعت نفت آبادان را بر تن می کند.

وی اظهار داشت: باتیستا امروز یکشنبه پس از توافق با مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان قرارداد یکساله خود را با این تیم منعقد کرد.
سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: این هافبک برزیلی پس از توافق نهایی با صنعت نفت، به اردوی آماده سازی این تیم در کردان کرج ملحق می شود.
مگنو باتیستا در لیگ برتر فوتبال، سابقه حضور در تیم های در داماش گیلان و نفت تهران را نیز دارد.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که در فصل گذشته با 33 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفت پیش از این با امید جهانبخش، آگوستو سزار دوس سانتوس موریرا، امین پورعلی رودبنه، مهرداد جماعتی، مرتضی اسدی (مدافع)، کرار جاسم (هافبک)، فرید کریمی (مهاجم)، داود نوشی صوفیانی (دروازه‌بان) برای حضور پرقدرت در لیگ هفدهم قرارداد بسته است.
همچنین محمد شادکام (مهاجم)، محمد زبیر نیک نفس (هافبک)، حسین بغلانی (مدافع) و علی عبداله‌زاده (مدافع) از فصل گذشته، قرارداد خود را با طلایی‌ پوشان برای فصل پیش رو تمدید کرده ‌اند. NULL

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.