زمان انتشار: ۱۰:۵۳ چهار شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶
پیام تبریک معاون دبیرکل فیفا به فدراسیون فوتبال

پیام تبریک معاون دبیرکل فیفا به فدراسیون فوتبال

معاون دبیر کل فیفا با ارسال نامه ای به رییس فدراسیون فوتبال ایران،صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی ٢٠١٨روسیه را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،متن پيام زوونیمیر بوبان،معاون دبير كل فيفا به مهدي تاج،رييس فدراسيون فوتبال به شرح زير است: جناب آقای تاج ، بسیار خرسندیم که تبریکات صمیمانه خود را به فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و تیم ملی ایران به سبب دستاورد چشمگیر آنان و صعود زودهنگام به عنوان اولین تیم آسیایی  اعلام دارم که به جمع تیمهای حاضر، یعنی روسیه میزبان و برزیل در جام جهانی 2018 روسیه پیوسته است.

در طول دوسال از انجام مسابقات انتخابی با هیجان و پرچالش در آسیا که هنوز دو هفته دیگر از مسابقات این مرحله باقی است، تیم ملی شب دوشنبه در تهران امتیاز لازم را جهت صعود به این مسابقات کسب کرد.

جام جهانی 2018 روسیه سال آینده برگزار خواهد شد، منتظرهمکاری خوب و مداوم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران هستیم. اطلاعات بیشتر در خصوص برگزاری و آماده سازی این تورنمنت در مهلت مقرر اعلام خواهد شد. در عین حال، ما از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران درخواست می كنيم که به منظور پیشبرد بیشتر آماده سازی و تدارک تورنمنت برای تیم ملی، با بخش خدمات تیمها در کمیته برگزاری داخلی یا فیفا در ارتباط باشند.

زوونیمیر بوبان معاون دبیر کل فیفا (در فوتبال)

کلید واژه ها : فدراسیون- دبیر- فیفا- تبریک- تاج
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.