زمان انتشار: ۲۰:۲۹ دو شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶
بلماضی: دیدار مقابل پرسپولیس آسان نیست

بلماضی: دیدار مقابل پرسپولیس آسان نیست

سرمربی لخویا پیش از دیدار با پرسپولیس گفت: از دست دادن پنالتی باعث اختلاف میان طارمی و برانکو شد!

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، تیم فوتبال پرسپولیس فردا(سه شنبه) در دیدار برشگت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میهمان لخویا قطر است.

جمال بلماضی، سرمربی لخویا در نشست خبری این دیدار گفت: این دومین بازی بین دو تیم است و این بازی بدون شک تعیین کننده تیم صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی خواهد بود. پرسپولیس از لحاظ تاکتیکی تیم ممتازی است و بازیکنان قدرتمندی را در ترکیب خود دارد و این بازی در هیچ حالتی آسان نیست.

وی افزود: پرسپولیس نقاط ضعف و قدرتی دارد که ما به خوبی آنها را بررسی کردیم و بازیکنان را با قدرت برای دیدار برگشت آماده کردیم تا نتیجه مطلوب را از این بازی کسب کنیم. در بازی رفت فرصت‌های زیادی داشتیم و مهمترین آنها می‌توان به شوت مارتین که به تیرک دروازه رقیب خورد، اشاره کرد. بازگشت با نتیجه تساوی بدون گل از ایران به بازیکنان انگیزه داد تا در این دیدار به دنبال پیروزی باشند و به مرحله بعد راه پیدا کنند.

بلماضی در پایان گفت: در بازی یک ضربه پنالتی برای رقیب بوجود آمد و مهدی طارمی گلزن پرسپولیس آن را خراب کرد و این باعث شد طارمی با برانکو وارد اختلاف بزرگ و موثری شود. بازگشت المعز و یوسف العربی در این بازی به تیم کمک خواهد کرد.

انتهای پیام/آ

NULL
کلید واژه ها : جمال بلماضی - سرمربی لخویا - پرسپولیس
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.