اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۸:۴۵ چهار شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
برانکو: محرومیت هواداران در فوتبال روز دنیا بی معنا است

برانکو: محرومیت هواداران در فوتبال روز دنیا بی معنا است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس،گفت: محرومیت هواداران در فوتبال از جمله هواداران پرسپولیس که از حضور در دیدار رفت مقابل لخویا محروم شده اند، در فوتبال روز دنیا کاملا بی معنا است و دیگر در فیفا و یوفا شاهد چنین تصمیم گیری هایی نیستیم.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، برانکو ایوانکووویچ روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران درخصوص محرومیت هواداران پرسپولیس از حضور در ورزشگاه آزادی در دیدار مقابل لخویا در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: درخصوص محرومیت هواداران ما سخت گیری زیادی شده است و هیچگاه چنین تصمیماتی را در فیفا و یوفا مشاهده نخواهید کرد.

وی ادامه داد: معمولا در چنین مسایلی باشگاه ها در فوتبال روز دنیا فقط جریمه مالی می شوند و نمی دانم چرا ما باید از حضور هواداران خود محروم شویم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:حضور نداشتن هواداران ما در بازی با لخویا بدترین خبر برای من بود،فوتبال بدون هواداران کاملا بی معنا است و امروز بدترین خبر را من و بازیکنانم شنیدیم.
وی تصریح کرد: ایران تنها کشوری در آسیا است که 3 نماینده در این مرحله از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا دارد و قطعا اگر ما در کنفدراسیون فوتبال آسیا نمایندگان بیشتری داشتیم برای خودمان خوب بود.
برانکو در رابطه با مشکلات مالی پرسپولیس، اظهار کرد: این مشکل در تیم ما وجود دارد و طبیعی است که با بازیکنان در این رابطه صحبت کنیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با پیشنهاد خارجی برخی از بازیکنان این تیم، گفت: بازیکنان ما از بهترین ها هستند و توانستند نتایج تاریخی را در لیگ برتر با پرسپولیس ثبت کنند و طبیعی است این بازیکنان پیشنهادات خوبی داشته باشند.
وی در پایان اعلام کرد پرسپولیس در دیدار مقابل لخویا تنها کمال کامیابی نیا را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.
دیدار رفت تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و لخویا قطر در چارچوب مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا، سه شنبه دوم خرداد ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.
با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا، تماشاگران پرسپولیس به خاطر رفتارهای ناشایست خود در دیدار قبلی این تیم مقابل الوحده امارات، از حضور در ورزشگاه محروم شده اند و این باشگاه همچنین به پرداخت 10 هزار دلار جریمه نقدی محکوم شده است.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.