اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۹:۳۰ چهار شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
خطر محرومیت از تماشاگر در کمین استقلال در آسیا

خطر محرومیت از تماشاگر در کمین استقلال در آسیا

باشگاه استقلال در آستانه ی دیدار این تیم برابر العین اطلاعیه ای را منتشر کرد.

به گزارش سازمان لیگ و به نقل از سایت باشگاه ، باشگاه استقلال در آستانه دیدار مقابل العین امارات، در اطلاعیه ای از هواداران عزیز و گرامی خود خواست نسبت به محرومیت احتمالی این باشگاه در لیگ قهرمانان، هوشیارباشند.

با توجه به حکم صاده از سوی کمیته انضباطی AFC، باشگاه استقلال به دلیل انداختن نور لیزر در ورزشگاه آزادی، به پرداخت مبلغ 54 هزار دلار محکوم شد. با وجود شرایط سخت مالی و برای جلوگیری از محرومیت های بیشتر، باشگاه استقلال این مبلغ را پرداخت و پرونده خود در AFC را بست.
جریمه دیگری که باشگاه استقلال در خطر محکوم شدن به آن قرار دارد، محرومیت از برگزاری بازی خانگی بدون حضور تماشاگران است که پیرو مذاکرات انجام شده با کنفدراسیون فوتبال آسیا، این محکومیت برای یک سال به حالت تعلیق درآمده است. البته چنانچه در مسابقات آینده تخلفات قبلی تکرار شود، این محکومیت از سوی AFC به اجرا در می آید و استقلال باید در لیگ قهرمانان آسیا بدون تماشاگر بازی کند.
لذا باشگاه استقلال از کلیه هواداران عزیز و گرامی خود تقاضا دارد برای جلوگیری از محرومیت و پرداخت جرایم بیشتر، این نکات را مد نظر قرار دهند:
1- از انداختن هرگونه نور لیزر به داخل زمین، به طور جد خودداری کنند.
2- از پرتاب هرگونه مواد محترقه، بطری آب و اشیاء ممنوعه، خودداری شود.
3- برای مسابقه دوشنبه شب فقط به تشویق تیم محبوب خود پرداخته و از سردادن هرگونه شعاری که بی احترامی به تیم حریف و یا تیم داوری باشد، پرهیز نمایند.
تردیدی نیست که هواداران عزیز و فهیم استقلال خود به این نکات به خوبی واقف بوده و اقدامی نمی کنند که به زیان تیم محبوبشان تمام شود و اگر کسی در لباس هوادار استقلال قصد انجام چنین کارهایی داشت، او را به ماموران انتظامی مستقر در ورزشگاه معرفی می نمایند.

انتهای پیام/

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.