اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۱:۴۶ دو شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
            لادروپ: الهلال، الریان و پرسپولیس شانس صعود دارند

لادروپ: الهلال، الریان و پرسپولیس شانس صعود دارند

سرمربی تیم فوتبال الریان قطر با بیان این که بازی سختی با پرسپولیس داشتیم، اظهار داشت: تیم های الهلال عربستان، الریان قطر و پرسپولیس شانس های صعود از گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا هستند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، میشل لادروپ در نشست خبری پس از تساوی بدون گل تیمش برابر پرسپولیس گفت: بازی بسیار سختی برای ما بود. انتظار چنین بازی را داشتیم زیرا با تیم خیلی خوبی از ایران بازی کردیم که در لیگ کشورش خیلی خوب بوده است.

دیدار تیم های پرسپولیس ایران و الریان قطر در چارچوب گروه چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 در تهران برگزار شد و دو تیم در پایان 90 دقیقه به تساوی بدون گل دست یافتند.
وی نیم ساعت ابتدایی این دیدار را برای تیم الریان بسیار سخت توصیف کرد و افزود: در دقایق آخر نیمه اول خیلی روی ما فشار آوردند و پنالتی گرفتند؛ از خوش شانسی ما بود که پنالتی گل نشد.
لادروپ گفت: در ابتدای دیدار فرصت خوبی برای گلزنی داشتیم اما موقعیت خوب ما تبدیل به گل نشد.
سرمربی لخویا ادامه داد: پرسپولیس موقعیت های بیشتری از ما داشت با این حال در آخر بازی سه موقعیت خوب گلزنی داشتیم که آخرین آنها به تیرک دروازه خورد.
وی در پاسخ به این سوال که چه تیم هایی شانس صعود از گروه چهارم را دارند، اظهار داشت: نمی دانم وضعیت الهلال در دیدار امشب چگونه است؛ با این حال الهلال عربستان، الریان و پرسپولیس شانس صعود دارند.
لادروپ با بیان اینکه ما از فردا به دیدار بعدی خود فکر می کنیم، تصریح کرد: جو ورزشگاه آزادی جو خیلی خوبی بود و حضور پرشمار تماشاگران تاثیر منفی بر عملکرد ما نداشت.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.