اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۱:۰۵ دو شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶
ساری:تنها تیمی بودیم که یووه را مجبور به دفاع کرد

ساری:تنها تیمی بودیم که یووه را مجبور به دفاع کرد

سرمربی ناپولی پس از تساوی مقابل یووه گفت:هیچ تیمی در چند سال گذشته نتوانسته است که یووه را مجبور کند تا بازی دفاعی انجام دهد ولی ناپولی در این بازی موفق به این کار شد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، تیم فوتبال یوونتوس شب گذشته در رقابت‌های هفته سی‌ام سری‌آ ایتالیا در دیداری حساس میهمان ناپولی بود که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

ساری، سرمربی ناپولی پس از این بازی در مصاحبه با شبکه مدیاست گفت: اگر تیمی مانند ناپولی بازی کند، سرمربی اصلا به خاطر نتیجه ناراحت نخواهد شد اگرچه حتی بازی را ببازد. هیچ تیمی در چند سال گذشته نتوانسته است که یووه را مجبور کند تا بازی دفاعی انجام دهد ولی ناپولی در این بازی موفق به این کار شد.

وی افزود: بازی با سناریو بدی آغاز شد و یووه موفق شد در دقیقه 7 گلزنی کند و سپس دیوار دفاعی مستحکمی را چید که غیرقابل نفوذ بود و این دیوار باعث ایجاد مشکلات زیادی برای ما شد.

ساری درباره بازگشت ایگواین به ورزشگاه سابقش گفت: در پایان بازی با او دیدار کردم. فضای ورزشگاه در تین دیدار عالی بود. شعارهای هواداران ناپولی علیه ایگواین به مرور زمان تمام خواهد شد اما چیزی که مرا ناراحت کرد این بود که نتوانستم با پیروزی در این بازی هواداران را خوشحال کنم.

انتهای پیام/ا

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.