اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۱:۰۵ دو شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶
            بیستمین پیروزی فصل بارسلونا در لالیگای اسپانیا

بیستمین پیروزی فصل بارسلونا در لالیگای اسپانیا

تیم فوتبال بارسلونا با برتری خارج از خانه چهار بر یک مقابل گرانادا، بیستمین پیروزی فصل جاری خود در لالیگای اسپانیا را جشن گرفت.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، بامداد دوشنبه و در ادامه دیدارهای هفته بیست و نهم لیگ باشگاه های اسپانیا، تیم فوتبال بارسلونا میهمان تیم رده نوزدهمی گرانادا بود و به برتری قاطع چهار بر یک دست یافت تا با 66 امتیاز در تعقیب رئال مادرید باشد.

هم اکنون، رئال مادرید با 68 امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به بارسلونا در صد جدول قرار داشته و مدعی اصلی قهرمانی محسوب می شود.
بارسلونا با وجود اینکه در دیدار با گرانادا «لیونل مسی» را به دلی پنج اخطاره بودن در ترکیب نداشت از همان ابتدا روند بازی را در اختیار گرفت و با ضربه «لوییس سوارز» به گل دست یافت.
در ابتدای نیمه دوم «ژرمی بوگا» که در بین دو نیمه به میدان آمده بود برای گرانادا گلزنی کرد تا این تیم قعرجدولی را به کسب امتیاز امیدوار کند.
در ادامه کاتالان ها که برای زنده نگه داشتن امیدهای خود نیاز مبرمی به پیروزی داشتند در دقیقه 64 توسط «پابلو آلکاسر» به گل رسیدند.
سپس نوبت به «ایوان راکیتیچ» و «نیمار» رسید تا دو گل دیگر به ثمر رسانده و بارسلونا را به پیروزی چهار بر یک برسانند.
گرانادا که از دقیقه 82 با اخراج «آگبو» با 10 بازیکن به کار خود ادامه داد با قبول شکست امروز با 19 امتیاز در رتبه نوزدهم جدول رده بندی لالیگا باقی ماند تا امید چندانی برای بقاء نداشته باشد.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.