اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۱:۰۵ دو شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶
            تساوی ناپولی و یوونتوس در نبرد حساس «سن پائولو»

تساوی ناپولی و یوونتوس در نبرد حساس «سن پائولو»

دیدار سنتی و حساس ناپولی و یووتوس در هفته سی ام لیگ فوتبال باشگاه های ایتالیا با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، تیم های ناپولی و یوونتوس که در سالیان اخیر همواره رقابت حساس و البته پرحاشیه ای در فوتبال ایتالیا داشته اند، بامداد دوشنبه در هفته سی ام سری آ در ورزشگاه مملو از تماشاگر «سن پائولو» شهر ناپل به مصاف هم رفتند که این دیدار حساس با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

یوونتوس که همچون پنج فصل گذشته در صدر جدول رده بندی لیگ باشگاه های ایتالیا قرار دارد کار را با قدرت آغاز کرد و «سامی خدیرا» هافبک آلمانی توانست برای بانوی پیر تورین گلزنی کند.
این برتری تا پایان نیمه نخست پابرجا ماند، اما در نیمه دوم 60 هزار تماشاگر ورزشگاه سن پائولو و بازیکنان ناپولی نمی خواستند مقابل رقیب دیرینه با شکست در خانه مواجه شوند.
تلاش ناپولی با حرکات «مارم همسیک»، «دنیس مرتنز» و «کالخون» برای گلزنی در دقیقه شصتم جواب داد و «مارک همسیک» کاپیتان اهل اسلواکی با ضربه تماشایی توپ را به تور دروازه «جیان لوییجی بوفون» دوخت.
در نهایت با تساوی به دست آمده، یوونتوس با 74 امتیاز به صدرنشینی مقتدرانه اش ادامه داد و ناپولی 64 امتیازی شد. در حال حاضر، آ.اس رم با 68 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.