اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۷:۱۷ چهار شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵
ولکات: در مورد آینده ونگر چیزی نمی‌دانم

ولکات: در مورد آینده ونگر چیزی نمی‌دانم

مهاجم توپچی‌ها پس از باخت تحقیرآمیز شب گذشته مقابل بایرن‌مونیخ، ضمن عدم اطلاعی از آینده ونگر، به فضای ناآرام رختکن اشاره کرد و گفت: اختلافات باید رختکن حل شود و از آنجا نیز بیرون نرود.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، اوضاع ناآرام توپچی‌ها با پوزخند الکسیس سانچس پس از گل پنجم کاملا آشکار شد. اختلافی که به کمپ تمرینی نیز کشیده شد تا ولکات در این خصوص صحبت کند. 

مهاجم توپچی‌ها گفت: از این اتفاق‌ها زیاد می‌افتد. من مطمئنم از این گونه اختلاف در تمرینات دیگر تیم‌ها هم مشاهده می‌کنی. اما ما باید این مشکلات را در داخل رختکن حل و فصل کرده و نگذاریم این اخبار به بیرون درز پیدا کند. ما با هم بوده و نباید جنگی بین ما رخ دهد. 

وی در خصوص آینده نامشخص مربی خود گفت: هیچکدام از ما در مورد آینده ونگر چیزی نمی‌دانیم. تنها روی بازی‌ها بعدی تمرکز کرده و برای موفقیت در آنها تلاش و تمرین می‌کنیم. مربی حواسش به ما بوده و تو می‌توانی تعصبش را وقتی با ما صحبت می‌کند مشاهده کنی. او باید خودش نگاه کرده و ما نیز باید به خودمان نگاه کنیم. در این هفته مرتبا به ونگر انتقاد‌های شدید شد ولی این ما بودیم که باید نتایج ضعیف را گردن می‌گرفتیم. 

تئو ولکات در آخر تصریح کرد: ما نیاز داریم تا با عملکرد خوبمان در مسابقه‌های بعدی فشار را از روی مربی خارج کنیم. چه کسی می‌داند مربی چه کار می‌کند؟ این بازیکنان بوده که برای باشگاه و مربی بازی می‌کنند. 

یکشنبه در دیدار یک چهارم نهایی جام حذفی، آرسنال در ورزشگاه «امارات» میزبان تیم دسته پنجمی لینکولن قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/ 

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.