اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۷:۱۷ چهار شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵
            آزمون مقابل منچستر و بلیت های چندهزار دلاری

آزمون مقابل منچستر و بلیت های چندهزار دلاری

تیم فوتبال روستوف روسیه که سردار آزمون مهاجم ایرانی را در اختیار دارد، فردا (پنجشنبه) در لیگ اروپا با تیم انگلیسی منچستر یونایتد بازی می کند و بهای بلیت این مسابقه در بازار سیاه نیز تا 15 هزار دلار افزایش یافته است.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، مسابقه تیم های روستوف و منچستر یونایتد انگلیس از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا ساعت 21 پنجشنبه شب به وقت مسکو در ورزشگاه الیمپ 2 روستوف برگزار خواهد شد.

شبکه تلویزیونی ار.ب.کا امروز چهارشنبه اعلام کرد: تمام بلیت های مسابقه به فروش رفته و دلالان از این مساله و بسته بودن گیشه های فروش استفاده کرده و بهای بلیت را دهها برابر افزایش داده اند.
در حالیکه بهای رسمی در گیشه ها یکهزار روبل (15 دلار) بوده، دلالان آن را دهها و حتی صدها برابر افزایش داده و به علاقه مندان عرضه می کنند.
به گزارش رسانه روسی، در شبکه اینترنتی فردی بهای بلیت مسابقه روستوف و منچستر یونایتد را در مکان درجه یک ورزشگاه یک میلیون روبل (15 هزار دلار) پیشنهاد کرده است.
چند بلیت دیگر همین مسابقه نیز به قیمت 600 و 500 هزار روبل (به ترتیب معادل 10 و هشت هزار و 500 دلار) در فضای مجازی در معرض فروش گذاشته شده است.
238 طرفدار تیم انگلیسی منچستر یونایتد برای تماشای این بازی به روستوف می آیند و بازی برگشت هم 26 اسفند در منچستر برگزار می شود.
سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم روستوف روسیه در هفته هجدهم لیگ قهرمانی باشگاههای این کشور با 9 گل زده تاکنون در ردیف بهترین بازیکنان قرار گرفته که به احتمال قوی در بازی فردا حضور خواهد داشت.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.