زمان انتشار: سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵
پیروزی پر گل تیم ملی فوتبال ساحلی مقابل چین

پیروزی پر گل تیم ملی فوتبال ساحلی مقابل چین

تیم ملی پوشان کشورمان در سومین بازی خود از سری رقابت‌های قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا (انتخابی جام جهانی باهاما) چین را شکست دادند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، ملی پوشان فوتبال ساحلی کشورمان در سومین بازی خود از سری رقابت‌های قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا از ساعت 11 و 30 صبح امروز (سه شنبه) به مصاف تیم ملی چین رفتند و در نهایت با نتیجه 10  بر صفر پیروز مسابقه شدند.

در این دیدار  محمدعلی مختاری (3گل)، فرید بلوکباشی (2گل)، پیمان حسینی، مسلم مسیگر، سیدعلی ناظم، محمد مرادی و امیرحسین اکبری برای ایران گلزنی کردند.
در دیگر بازیهای روز چهارم رقابتهای قهرمانی آسیا تیم های قطر و امارت به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 8 بر یک به سود امارات به پایان رسید. در دومین بازی تیم ملی عراق 2 بر 11 مغلوب ژاپن شد.

سومین دیدار نیز بین تیم های ملی لبنان و تایلند با پیروزی 6 بر یک لبنانی ها ختمه یافت و بحرینی‌های در چهارمین بازی امروز با نتیجه  6 بر 4 افغانستان را شکست دادند.
به این ترتیب تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با 9 امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به تیم ملی بحرین در مکان نخست گروه یک رقابتها قرار دارد. تیم ملی بحرین با 9 امتیاز در مکان دوم و تیم ملی افغانستان با 6 امتیاز در مکان سوم جدول گروه یک قرار گرفته است. ضمن اینکه تیم های ملی مالزی و چین در رده های چهارم و پنجم قرار گرفته‌اند.
تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در آخرین بازی خود در مرحله گروهی و برای تعیین صدرنشینی گروه از ساعت 11:30 فردا (چهارشنبه) به مصاف تیم ملی بحرین خواهد رفت.
لازم به توضیح است، محمدعلی مختاری از سوی مسئولان برگزاری مسابقه به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

کلید واژه ها : تیم ملی - فوتبال ساحلی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.