اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۴:۱۸ سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵
            کونته: چلسی باید رقبا را ناامید کند

کونته: چلسی باید رقبا را ناامید کند

سرمربی تیم فوتبال چلسی بعد از دیدار دوشنبه شب برابر وستهام ضمن تقدیر از عملکرد بازیکنان گفت که باید امید رقبا را برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر انگلیس از بین ببرند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، تیم فوتبال چلسی دوشنبه شب برابر وستهام با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید. چلسی صدرنشین جدول لیگ برتر انگلیس با 66 امتیاز، فاصله اش را با تاتنهام رده دومی به 10 امتیاز افزایش داد. ​​​​​​​

ادن هازارد و دیه گو کاستا در این دیدار گل های چلسی را به ثمر رساندند تا چلسی هیجدهمین پیروزی خود را در 21 بازی لیگ برتر انگلیس از زمانی که کونته به آرایش 3-4-3 روی آورده، کسب کند. مانوئل لانزینی نیز تک گل تاتنهام را به ثمر رساند.
آنتونیو کونته سرمربی چلسی اذعان کرد که بعد از پیروزی هایی که تاتنهام، منچسترسیتی و لیورپول اخیرا کسب کردند، احساس می کرد تیم تحت فشار است. وی از بازیکنان خود به خاطر نزدن گل های بیشتر در ورزشگاه لندن انتقاد کرد.
وی گفت: این دیدار آسان نبود. اگر امتیاز از دست بدهید، به حریف خود امید می دهید. ما تحت فشار بازی کردیم و واکنش ما خیلی خوب بود.
کونته افزود:‌ از عملکرد بازیکنان خیلی خرسندم. ما بازی را تحت کنترل داشتیم و گل زیادی نخوردیم. مدافعان میانی ما خیلی خوب بازی کردند.
وی ادامه داد: وستهام بازی را با قدرت شروع کرد و ما را تحت فشار گذاشت. من دیدار ساندرلند برابر منچسترسیتی در روز یکشنبه را تماشا کردم. ساندرلند 30 دقیقه تلاش می کرد حریف را تحت فشار بگذارد.
سرمربی چلسی گفت: وستهام تیم واقعا خوبی است با بازیکنان و سرمربی خوب. آنها تلاش کردند ما را تحت فشار زیادی بگذارند. دیدار وستهام برابر چلسی یک شهرآورد بود و این نوع بازیها بسیار مشکل هستند. ما در شروع این دیدار، بازی را خیلی خوب مدیریت کردیم و بعد برای کنترل بازی گلزنی کردیم. اولین گل ما خیلی خوب بود. ولی معتقدم که فرصت های زیادی ایجاد کردیم.
سرمربی آبی های لندن گفت: وقتی یک بر صفر یا دو بر صفر جلو هستید، در فوتبال انگلیس هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. به همین علت وقتی فرصت گلزنی ایجاد می کنید باید هدفمندتر باشید و سعی کنیم گل نخورید.
با وجود اینکه چلسی بخت قهرمانی لیگ برتر انگلیس محسوب می شود و با تاتنهام رده دومی 10 امتیاز اختلاف دارد، اما کونته معتقد است که رقابت برای قهرمانی هنوز تمام نشده است.
وی افزود:‌ من فکر می کنم که این لیگ کار خیلی سخت خواهد بود. من به سخنان سرمربیان سایر تیم ها گوش می کنم. آنها به قهرمانی خودشان اطمینان دارند و حق دارند که این بلندپروازی را داشته باشند. این برای ما مهم است که بدانیم سایر تیم ها نیز این بلندپروازی را دارند و برای باقی ماندن در بالای جدول مبارزه می کنند.
کونته خاطرنشان کرد: این قهرمانی به طور قطع آسان نخواهد بود. ولی من به بازیکنانم اطمینان دارم، چون آنها تعهد خودشان را به من نشان دادند.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.