زمان انتشار: چهار شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵
هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا؛ شکست ناباورانه ذوب‌آهن برابر الاهلی

هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا؛ شکست ناباورانه ذوب‌آهن برابر الاهلی

تیم فوتبال الاهلی عربستان موفق شد با پیروزی برابر ذوب‌آهن ایران، صدر نشین گروه سوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در گروه سوم رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۴۵ امروز سه شنبه در ورزشگاه سلطان قابوس عمان میزبان تیم الاهلی عربستان بود که این مسابقه با برتری ۲ بر یک نماینده عربستان خاتمه یافت.

 گل الاهلی عربستان در این مسابقه را عبدالفاتح اسیری در دقیقه ۲۸ به ثمر رساند. مهدی رجب زاده نیز در دقیقه ۲ +۴۵ از روی نقطه پنالتی گل تساوی را به ثمر رساند. در دقیقه ۴۵ «موتاض الدوساری» مدافع الاهلی در پی انجام خطای پنالتی روی جری بنگستون اخراج شد تا حریف ذوب آهن ۱۰ نفره شود.  در حالی که این مسابقه با این نتیجه رو به پایان بود، در دقیقه ۸۷ «عمر السوما» گل برتری الاهلی را به ثمر رساند.

در دیگر دیدار این گروه العین امارات موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ برابر بنیادکار ازبکستان به پیروزی برسد.

ذوب‌آهن در اولین مسابقه خود برابر العین امارات به تساوی یک به یک رسیده بود و الاهلی عربستان ۲ بر صفر بنیادکار را برده بود.

با این نتیجه الاهلی عربستان با دو پیروزی و ۶ امتیاز به صدر جدول گروه سوم این رقابتها صعود کرد و  العین با چهار امتیاز در رده دوم این گروه قرار گرفت. ذوب آهن نیز با یک امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد. دیگر تیم این گروه یعنی بنیادکار ازبکستان بدون امتیاز و با دوشکست در رده چهارم قرار گرفته است.

کلید واژه ها : ذوب‌آهن اصفهان - گروه سوم - لیگ قهرمانان آسیا - ورزشگاه سلطان قابوس - الاهلی عربستان
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.