اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۶:۵۰ شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
            کونته: کاستا می خواهد در چلسی بماند

کونته: کاستا می خواهد در چلسی بماند

سرمربی تیم فوتبال چلسی در آستانه دیدار فردا (یکشنبه) برابر هال سیتی گفت: دیه گو کاستا از حضور در استمفورد بریج راضی است و آماده بازگشت به ترکیب اصلی تیم است.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، آنتونیو کونته سرمربی چلسی تاکید کرد که در مورد تعهدات دیه گو کاستا به تیم هیچ تردیدی ندارد و دلیلی ندارد هواداران در دیدار یکشنبه شب (فردا) در استمفورد بریج این مهاجم را هو کنند.

کاستا در دیدار برابر لسترسیتی حضور نداشت، ولی کونته تاکید کرد که وی در دیدار فردا برابر هال سیتی آماده است.
این بازیکن 28 ساله به مدت سه روز به تنهایی به تمرین پرداخت و بدنبال مشاجره با مربی بدنساز در زمین تمرین و همچنین پیشنهاد هنگفت از یک باشگاه چینی، از ترکیب تیم خط خورد.
چلسی بدون کاستا در دیدار برابر لسترسیتی با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید. کاستا روزهای یکشنبه و دوشنبه به تنهایی تمرین کرد.
سرمربی تیم چلسی خاطر نشان کرد که تمام تمرکز کاستا تلاش برای کسب قهرمانی در لیگ برتر انگلیس است.
کونته انتظار ندارد هواداران در مقابل کاستا قرار بگیرند.
وی گفت: کاستا تمام تلاش خود را برای باشگاه به کار می گیرد. این مهم ترین مساله است و من از این بابت خشنودم.
کونته افزود:‌ به همین علت، مطمئن هستم اگر دیه گو در بازی فردا در ترکیب اصلی قرار گیرد، برای باشگاه و هواداران تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی انجام می دهد.
سرمربی چلسی ادامه داد: فکر نمی کنم که هواداران وی را هو کنند. این کار درست نیست. او هفته گذشته، مصدومیت داشت و حالا می تواند بازگردد و بازی کند. من مطمئن هستم که با کمک یکدیگر باید در دیدار برابر هال سیتی پیروز شویم. برای من تمرکز داشتن خیلی مهم است؛ چون پیروزی در این مسابقه واقعا برای ما مهم است.
وی گفت: هواداران ما خیلی مهم هستند. وقتی در خانه یا خارج از خانه بازی می کنیم،‌ از ما حمایت می کنند. هواداران یار دوازدهم تیم در زمین هستند. امیدوارم به همین شیوه ادامه دهند. آنها نقش مهمی در ادامه رقابت برای کسب عنوان قهرمانی تیم دارند.
برد 3 بر صفر چلسی برابر بورنموث و لسترسیتی در لیگ برتر انگلیس بدون حضور کاستا در فصل جاری، به این معنا است که بازگشت فوری این مهاجم اسپانیایی به ترکیب اصلی تیم قطعی نیست و کونته نمی خواهد هیچ کدام از بازیکنان احساس کنند که جایگاه آنها در تیم محفوظ است.
کونته در این باره گفت: باید صادق باشم. من واژه محفوظ را دوست ندارم. بازیکنان در جلسه های تمرین حضور خود را در بازی ثابت می کنند و برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی باید خود را ثابت کنند. ترجیح می دهم بازیکنان هر روز شایستگی خود را برای بازی یکشنبه نشان دهند. برای من این مسئله مهم است. من در دوران حرفه ای ام این نکته را یاد گرفتم. ‌
سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال چلسی در پاسخ به اینکه آیا کاستا از لحاظ روحی آماده بازی است، گفت: بله، من 100 درصد مطمئن هستم.‌

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.