اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۶:۲۳ چهار شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵
ناظم‌الشریعه:سومی جهان پایان راه تیم ملی نیست

ناظم‌الشریعه:سومی جهان پایان راه تیم ملی نیست

سرمربی تیم ملی فوتسال معتقد است که برای روند موفقیت باید ساختار سخت افزاری موجود را تقویت کرد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی از حضور مربی بدنساز خارجی در تیم ملی خبر داد و گفت: تمام هدفمان این است تا با حضور این مدرس بتوانیم دوره های مختلفی را در استانهای کشور برگزار و سطح دانش مربیان ایرانی را افزایش دهیم. بدون شک این کار باعث می شود تا مربیان ما با علم روز بدنسازی دنیا هم آشنا شوند و بازیکنان خوبی را داشته باشیم. حضور این مدرس علاوه بر اینکه به تیم ملی کمک بسیاری می کند،به نفع باشگاههای حاضر در لیگ های مختلف خواهد بود. چرا که مربیان با استفاده از آخرین دانش در بخش بدنسازی، بازیکنان خوبی را تربیت می کنند.

ناظم الشریعه در ادامه بیان کرد:باید در بخش سخت افزاری خود را تقویت کنیم. هم اکنون فعالیتهای مربوط به احداث آکادمی  فوتسال در کمپ تیم های ملی در حال انجام است تا دوره های آموزشی مخصوص فوتسال را برگزار کنیم. 
وی در ادامه درباره قراردادش با فدراسیون گفت:با توجه به برنامه ها و اهدافی که داشتیم،نشستهایی را با مسئولین فدراسیون برگزار کرده و قراردادمان بسته شد.
سرمربی تیم ملی درباره اینکه تیم ملی فوتسال ایران در بین 10 کاندیدای بهترین تیم های فوتسال دنیا است گفت: برای اینکه در جهان سوم شویم، راه سختی را پشت سر گذاشتیم. اما این پایان هدفمان نیست. می خواهیم که همچنان حریف قدرتمندی برای تیم ها باشیم و بدون شک برای بهترین بودن، باید امکانات سخت افزاری فوق العاده ای را در اختیار داشته باشیم. معتقدم باید ساختار سخت افزاری خود را تقویت کنیم.باید امکاناتمان خوب باشد تا همچنان سیر موفقیت ادامه دار باشد که خوشبختانه در این میان مسئولین فدراسیون و کمیته فوتسال از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.
وی در ادامه از برگزاری بازیهای دوستانه با عراق، کرواسی و ازبکستان خبر داد و گفت: با تیم ملی فوتسال عراق در اسفند ماه بازی دوستانه ای را برگزار خواهیم کرد. سپس در فروردین 96 با تیم کرواسی و اردیبهشت ماه نیز باتیم ازبکستان بازی داریم. ما به دنبال این هستیم که با تربیت بازیکنان جوان در کنار با تجربه ها، تیم خوبی را برای اعزام به مسابقات، آماده کنیم و در این میان بازیهای تدارکاتی و حمایت مسئولین فدراسیون برای رسیدن به اهدافمان کمک بسزایی می کند.

انتهای پیام/ا
 

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.