اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۶:۲۲ چهار شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵
            رقیب اوکراینی سردار آزمون به روستوف پیوست

رقیب اوکراینی سردار آزمون به روستوف پیوست

مارکو دویچ هافبک اوکراینی تازه پیوسته به تیم روستوف روسیه اعلام کرد: سردار آزمون بازیکنی توانمند است و هر چند هم تیمی من به شمار می رود، ولی برای کسب جایگاه برتر با وی رقابت جدی دارم.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، دویچ روز چهارشنبه گفت: آزمون به عنوان یکی از بهترین های فوتبال روسیه، توانایی کسب موفقیت های بیشتری را دارد و می تواند به یکی از بهترین مهاجمان اروپا تبدیل شود.

خبرگزاری ایتارتاس به نقل از بازیکن اوکراینی تبار که دیروز قرارداد پیوستن به تیم روستوف نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال روسیه را مضا کرد، نوشت: از رقابت با سردار آزمون در خط هافبک هراسی ندارم و از اینکه کنار وی بازی می کنم، خرسندم.
دویچ 33 ساله متولد بلگراد پایتخت صربستان که در تیم های زوزدرا، دووژ دوتس و ژلزنیک رادنیچی این کشور بازی کرده، از سال 2005 هم به تیم های اوکراینی پیوسته است.
رسانه روسی در پایان نوشته است: سردار آزمون یکی از بهترین های فوتبال ایران است که بسیاری از کارشناسان آینده خوب حرفه ای برای وی پیش بینی می کنند و چند تیم مطرح اروپایی نیز برای جذب او ابراز علاقه کرده اند.
سوم دی ماه نیز مدیریت لیگ برتر و روزنامه ورزشی پرشمارگان «اسپورت اکسپرس» روسیه، سردار آزمون مشهور به مسی ایرانی را در جایگاه چهارم بازیکنان برتر فوتبال این کشور قرار دادند.
این بازیکن ایرانی به دلیل بازی های خوب و گلزنی های خود در لیگ برتر روسیه و اروپایی مورد توجه ویژه کارشناسان ورزشی و رسانه ای این کشور قرار دارد.
ایتارتاس چندی پیش نوشت: بازی های سردار آزمون مورد توجه حداقل هشت باشگاه انگلیسی و بورسیا دورتموند آلمان قرار گرفته است.
رسانه روسی افزود: باشگاههای انگلیسی و آلمانی در رقابت های لیگ قهرمانی اروپا، بازی های سردار آزمون در تیم را روستوف را پیگیری می کنند و همچنین چندین باشگاه روسی نیز به این بازیکن توجه نشان می دهند، اما هنوز صحبت مشخصی در این مورد نشده است.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.