اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۶:۲۲ چهار شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵
            مسی: تا زمانی که بارسا بخواهد در نیوکمپ می مانم

مسی: تا زمانی که بارسا بخواهد در نیوکمپ می مانم

ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا گفت که تا زمانی که مقامات بارسلونا بخواهند به بازی در این تیم ادامه خواهد داد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، لیونل مسی از سال 2004 برای بارسلونا به میدان رفت و افتخارات زیادی را با این باشگاه کسب کرد.

مسی در گفت و گو با مجله کوچ انگلیس، همچنین از پپ گواردیولا سرمربی سابق خود که در حال حاضر هدایت منچسترسیتی را به عهده دارد، حمایت کرد.
قرارداد فعلی مسی در سال 2018 به پایان می رسد و جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسلونا چند روز پیش از آغاز مذاکرات با نمایندگان این بازیکن آرژانتینی خبر داده بود.
روزنامه ورزشی دیاریو اسپورت اسپانیا نیز گزارش کرد که هنوز هیچ پیشنهاد رسمی مطرح نشده است، ولی باشگاه بارسلونا مایل است قرارداد مسی را تمدید کند و بازیکن آرژانتینی بارسلونا نیز از تمایل خود برای امضای قرارداد در ماه های آینده سخن گفته است.
مسی اظهار داشت: من همیشه گفته ام که بارسلونا به من همه چیز داد و تا وقتی بخواهند اینجا می مانم.
در حالی که مسی 18 ماهه پایانی قرارداد خود را می گذراند، اظهارات اخیر دو تن از مقامات باشگاه نگرانی هایی را در مورد امکان تمدید نشدن قرارداد این بازیکن ایجاد کرده است.
گزارش های منتشر شده در انگلیس حاکی از آن است که منچسترسیتی با یک پیشنهاد هنگفت می تواند مسی را برای جدایی از نیوکمپ وسوسه کند.
اما مسی انگیزه خود را، کسب قهرمانی برای باشگاه و کشورش می داند.
وی گفت: به همین علت هرگز به موفقیت های فردی خود فکر نمی کنم. وقتی بازنشسته شدم در این باره فکر کنم. در حال حاضر به امید کسب موفقیت های بیشتر هستم. ‌
حضور گواردیولا بر روی نیمکت مربیگری منچسترسیتی، اغلب از جمله دلایل جدایی مسی از بارسلونا و انتقال او به لیگ برتر انگلیس عنوان می شود.
گواردیولا و مسی چهار سال در بارسلونا در کنار هم کار کردند و سه عنوان قهرمانی لالیگا و دو عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را کسب کردند. رابطه نزدیکی بین این دو برقرار بود.
مسی از اظهارنظر در باره انتقال به فوتبال انگلیس خودداری و در عین حال از سرمربی سابق خود حمایت کرد. شاگردان گواردیولا هفته گذشته با نتیجه 4 بر صفر برابر اورتون شکست خوردند.
وی در این باره گفت: لیگ فوتبال انگلیس بسیار رقابتی است و فصل گذشته این نکته را نشان داد. بنابراین پیش بینی نتایج آن خیلی دشوار است.
مسی ادامه داد: البته پپ یک سرمربی خیلی موفق است. وی خودش را با این لیگ وفق خواهد داد و من مطمئنم که موفق خواهد شد.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.